میهمان ویژه جوکر در فصل چهارم همه را شوکه کرد

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 17 فوریه 2022 اشتراک:
میهمان ویژه جوکر اخبار گوناگون
در این مطلب از میهمان ویژه جوکر در فصل چهارم رونمایی شد

برنامه جوکر به کارگردانی احسان علیخانی مدتی است از شبکه نمایش خانگی پخش می شود. سیامک انصاری اجرای این برنامه را برعهده دارد. فصل سوم این برنامه به پایان رسید و شرکت کنندگان فصل چهارم مشخص شدند. امروز در پرشین وی می خواهیم میهمان ویژه جوکر در فصل چهارم را به شما معرفی کنیم.

میهمان ویژه جوکر

هشتمین نفر از مهمانان فصل چهارم جوکر مشخص شد؛ پژمان جمشیدی همان سورپرایزی است که تهیه‌کنندگان جوکر نامش را با تاخیر اعلام کردند.حالا مشخص شده مهمان هشتم پژمان جمشیدی است که در سری جدید جوکر، حضور خواهد داشت.

میهمان ویژه جوکرمیهمان ویژه جوکر در فصل چهارم

درباره جوکر بیشتر بدانید

«جوکر» نسخه ایرانی مسابقه‌ای به نام «داکیومنتال» است که ایده آن مربوط به یک کمدین ژاپنی است. سیامک انصاری پس از تجربه‌های جدید در زمینه کارگردانی و حضور در تبلیغات که هر دو با شکست مواجه شدند، وارد عرصه اجرا شده و به عنوان مجری و البته داور در «جوکر» حضور دارد.

سیامک انصاریسیامک انصاری

انصاری در اتاق جداگانه‌ای به تماشای این رقابت می‌نشیند تا با شکار اولین لبخند یا خنده، مسابقه را متوقف کند. این بازیگر به خوبی از پس هدایت «جوکر» برآمد و او نیز به سهم خود با برخورد جدی و در عین حال بامزه‌اش با شرکت‌کنندگان، مخاطب را به خنده می‌انداخت. به بهانه میهمان ویژه جوکر درباره این برنامه بیشتر صحبت می کنیم.

جایزه برنده «جوکر» ۱۰۰ میلیون تومان است. تلاش کمدین‌ها برای این که جدی باشند در حالی که در موقعیتی خنده‌دار مانند تماشای استندآپ یا ادا و اطوار‌های یکی از رقبای‌شان هستند، لحظات بامزه‎‌ای در برنامه ایجاد می‌کند و این تضاد مخاطب را به خنده می‌اندازد

میهمان ویژه جوکرمیهمانان جوکر در فصل اول

میزان بامزگی مسابقه بستگی به کیفیت ایده‌های شرکت‌کنندگان برای خنداندن رقیبان دارد. در قسمت اول شرکت‌کنندگان خوب پیش رفتند و شاهد رقابتی مفرح و بامزه بودیم، منتها روایت شرکت‌کنندگان از اتفاقاتی که می‌افتاد، عملکرد خود یا رقبا، سرعت مسابقه را کم و تماشاگر را از حال و هوای مسابقه خارج می‌کرد، بنابراین بهتر است روایت‌ها کمتر و کوتاه‌تر شود.

اینستاگرام و تابناک

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس