پوشش خاص میترا حجار در جشنواره فجر برای فیلم بی مادر

تاریخ نشر :یکشنبه 13 فوریه 2022 اشتراک:
میترا حجار در جشنواره فجر اخبار گوناگون
در این ویدئو استایل شیک میترا حجار در جشنواره فجر را می بینید

میترا حجار بازیگر معروف ایرانی است که امسال با فیلم بی مادر در جشنواره حضور پیدا کرد. او در این فیلم با بازیگران بسیار خوبی از جمله پژمان جمشیدی و امیر آقایی همبازی بود. در ادامه در پرشین وی ویدئویی از استایل شیک میترا حجار در جشنواره فجر را برای شما قرار می دهیم

استایل میترا حجار در جشنواره فجر

در این تصویر استایل میترا حجار در جشنواره را می بینید

ویدئویی از حضور میترا حجار در جشنواره

میترا حجار در جشنواره فجراستایل میترا حجار در جشنواره فجر
میترا حجار در جشنواره فجرمیترا حجار

درباره فیلم بی مادر بیشتر بدانید

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «انسان چیزی به دست نمی‌آورد، مگر چیزهایی از دست بدهد…»

بازیگران و عوامل فیلم بی‌مادر

امیر آقایی، میترا حجار، پژمان جمشیدی و پردیس پورعابدینی بازیگران اصلی «بی‌مادر» هستند.

این فیلم اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی سیدمرتضی فاطمی و تهیه‌کنندگی محمدرضا مصباح و علی اوجی در بخش خصوصی و «کانون فیلم نسیم» تولید شده است.

فیلم بی مادرفیلم بی مادر

حرف‌های سازندگان فیلم در جشنواره فجر ۱۴۰۰

به بهانه حضور میترا حجار در جشنواره فجر با فیلم بی مادر درباره این فیلم بیشتر صحبت می کنیم. مرتضی فاطمی، کارگردان: در لحظه‌ای که ایده این فیلم به ذهن من رسید، پرسشی فلسفی در ذهنم شکل گرفت و موقعیتی را تصویر می‌کردم که یک نوزاد بین ۲ مادر گیر کرده و سوالم این بود که این بچه کدام مادر را باید برای خود برگزیند.

انتخاب امیر آقایی مجموعه‌ای از پارامترها را برای ما به همراه داشت. جهان شخصی او به جهان دکتر امیر علی موذن نزدیک بود و از این جهت برای این کاراکتر انتخاب شد.

پژمان جمشیدی: نگاه من به سینما حرفه‌ای نیست و‌ اگر احساس کنم‌ فیلمنامه‌ای با نگاه من خوب است و نقشم را دوست دارم؛ قطعا در فیلم حضور خواهم داشت و حتما برمبنای احساسم پیش می‌روم. من به سیمرغ گرفتن فکر نمی‌کنم و باید بازی همه عزیزان را نگاه کرد و بعد نظر داد.

پژمان جمشیدیپژمان جمشیدی

محمدرضا مصباح تهیه‌کننده: در کل اصلاحاتی در فیلم انجام شد. ممکن است فیلم با اشکالاتی مواجه باشد اما فکر می‌کنم نتیجه کار قابل قبول بود و باید از همه عوامل برای ساخت این کار تشکر کنم. ما به سیاست‌های دولت خیلی فکر نمی‌کنیم و کار خود را به صورت مستقل انجام می‌دهیم.

اینستاگرام و فیلیمو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس