دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

نوجوانی سهند جاهدی بازیگر بهروز در بچه مهندس ۴

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 01 دسامبر 2022 اشتراک:
نوجوانی سهند جاهدی اخبار گوناگون
در این مطلب عکسی از نوجوانی سهند جاهدی بازیگر خوشتیپ کشورمان را مشاهده می کنید که در برنامه عمو پورنگ حضور پیدا کرده بود

سهند جاهدی بازیگر جوان ایرانی است که در چندین سریال تلویزیونی بازی کرده است. سریال بچه مهندس ۴ آخرین کار اوست که سال گذشته از شبکه دو سیما پخش شد. او از نوجوانی وارد این عرصه شد و کار کودک انجام می داد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از نوجوانی سهند جاهدی را برای شما قرار دهیم

عکس نوجوانی سهند جاهدی

تصاویری از سهند جاهدی

نوجوانی سهند جاهدیعکس نوجوانی سهند جاهدی

بیوگرافی سهندجاهدی بازیگر تلویزیون

سهند جاهدی متولد ۴ شهریور ۱۳۷۵ در شهر ری است. از سنین کودکی پا به عرصه برنامه های کودک و نوجوان گذاشت مدتی بعد تجربه اجرا را هم بدست آورد و حالا در سینما و تلویزیون بزرگسالان حضور دارد.

او نخستین بار در سال ۱۳۸۳ توسط پسر دایی پدرش ، جواد مزد آبادی که کارگردانان سینما و تئاتر است به دنیای تصویر معرفی شد و بازیگری را تجربه کرد .

نوجوانی سهند جاهدیسهند جاهدی بازیگر

جاهدی در سینمایی دویدم و دویدم برای نخستین بار مقابل دوربین رفت و نقش آفرینی در این اثر سینمایی او را به بازیگری مطرح تبدیل کرد . او اولین بازی حرفه ای خود را با فیلم سینمایی تقاطع تجربه کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم سینمایی یک وجب از آسمان استعداد بازیگری اش بسیار دیده شد.

جاهدی با نقش آفرینی در سریال تلویزیونی روزهای زیبا برای نخستین بار در قاب تلویزیون دیده شد و پس از آن در آثار تلویزیونی دیگری چون مدرسه ما ، پس از سالها و عید امسال نقش آفرینی کرد .او هم چنین سابقه همکاری با کمال تبریزی را در سریال سرزمین کهن نیز داشته است . علاوه بر این سهند جاهدی،در قسمت هایی از برنامه فوق برنامه، با عمو پورنگ ( داریوش فرضیایی )، مجری و تهیه کننده معروف و پر طرفدار برنامه های کودکان و نوجوانان همکاری داشته است.

بازیگر معروفبازیگر معروف

ایفای نقش در سریال تلویزیونی بچه مهندس ۴ تازه ترین فعالیت جاهدی
در تلویزیون است او در این سریال نقش یک دانشجوی انصرافی به نام بهروز که فردی مستعد در زمینه الکترونیک و اما بدشانس است را بازی می کند .

اینستاگرام و تانما

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس