یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

۹ آذر سالروز تولد زنده یاد آزاده نامداری و آخرین جشن تولدش

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 01 دسامبر 2022 اشتراک:
آخرین تولد آزاده نامداری اخبار گوناگون
در این ویدئو آخرین تولد آزاده نامداری مجری معروف ایرانی را مشاهده می کنید که چند ماه قبل مرگش گرفته بود

آزاده نامداری مجری معروف و با انرژی صداوسیمای ایران بود که فروردین سال گذشته به زندگی خود پایان داد. این مجری جوان چند سال آخر عمرش ممنوع الکار بود. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از آخرین تولد آزاده نامداری را برای شما قرار دهیم

آخرین تولد آزاده نامداری

این چند ثانیه مال تولد من است،آذر ماه،اما مرور که میکنم یکی از قشنگترین شبهای زندگیم بود،که میخواهم بماند به یادگار.آنقدر حرف توی دلم تلمبارشده که نمیدانم چه بنویسم،سال سخت،سال درد،شبها یا دعا میکردیم یا با اشک خداحافظی،چندین وچند بار نمیدانم اما خیلی بیشتر از توان مان برای یک سال،حرفهای کارشناس برنامه که از دیروز همه جا هست به من احساس تحقیر میدهد،اواز یک تریبون رسمی میگوید نخورید……

آخرین تولد آزاده نامداریآخرین تولد آزاده نامداری مجری

آخر اینجا ایران است سرزمینی سرشار از انواع نعمات خدا، من بچه جنگم با سن کم بمباران یادم هست،اما درتصورم نمیگنجد دخترم،قلبم،همه چیزم قرار باشد توجیه شود که جنگ است جنگی از نوعی دیگر،انصافا شما که بچه دارید نمیترسید؟؟

ویدئویی از آخرین تولد خانم مجری مرحوم

اگر روزی از من بپرسد که بااین همه رنج چرا من را به دنیا آوردی چه بگویم؟چرا بساطت را جمع نکردی واز این کشور نرفتی؟؟بگوید چرا من را اینجا به دنیا آوردی؟؟ حرفهایم برایش قابل فهم نیست که دخترم من عاشق این خاکم،من تحت هییچ شرایطی سرزمینم راترک نمیکنم،من امیدوارم،میخواهم بسازم این سرزمین آبا واجدادی را،نباید خاکمان را رها کنیم و وای اگر بمن پوزخند بزند که بفرما این وضع ماست.

آخرین تولد آزاده نامداریآزاده نامداری

توی ممنوع الکار به چی دقیقا امیدواری؟کجا را دقیقا میخواهی بسازی؟ خدا کند از چشمهایم بخواند که عشق به وطن رگ وریشه دارد،به هر قیمتی. پ.ن.نمیخواهم کام تان را تلخ کنم،تا ساعاتی دیگر جشن ایرانی چهارشنبه سوری است،البته با مراقبت های کامل. بگذارید به حساب درد دل آخر سال. من امیدوارم سخت امیدوار،بهار با روزهای بلندش،با خورشید عالم تابش شاید مرهم دردمان شود شاید بهارمان واقعی باشد چه معلوم.

اینستاگرام آزاده نامداری

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس