جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

پایان غمگین سریال مهمونی با آواز خوانی زیبای «بچه»

تاریخ نشر :شنبه 08 اکتبر 2022 اشتراک:
پایان سریال مهمونی اخبار گوناگون
در این ویدئو پایان سریال مهمونی ایرج طهماسب را با آواز خوانی بچه مشاهده می کنید که ترانه همایون شجریان را خواند

برنامه مهمونی ایرج طهماسب از نوروز امسال در شبکه نمایش خانگی منتشر شد. این برنامه مهمان های زیادی داشت. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از پایان سریال مهمونی را برای شما قرار دهیم که شخصیت بچه آهنگ زیبایی می خواند

سکانس پایان سریال مهمونی

قسمت آخر برنامه مهمونی که دیشب پخش شد و اجرای آهنگ همایون شجریان توسط بچه را مشاهده کنید.

ویدئویی از قسمت آخر برنامه ایرج طهماسب

کته در سریال مهمونی مورد نقد قرار گرفت

یک منتقد سینما با انتقاد از عملکرد ایرج طهماسب گفت: شوخی که سریال «مهمونی» با شخصیت زن کرده، تلخ و دردناک است.

در سریال «مهمونی» به کارگردانی ایرج طهماسب علاوه‌بر حضور شخصیت‌هایی، چون بچه، پشه، شاباش، دی جی، قیمه و مگسی شخصیتی به نام کته وجود دارد که تقریباً با خواب‌های یکسان حال و احوال درونی خود را برای مخاطبین به تصویر می‌کشد.

پایان سریال مهمونیکته در سریال مهمونی

محمد‌صالح حجت‌الاسلامی، منتقد سینما درباره شخصیت کته در سریال «مهمونی» گفت: شوخی که در این سریال با شخصیت زن شده، تلخ و دردناک است. از آنجایی که کته تاکیدش بر روی شهرت و زیبایی است، نشان می‌دهد که به انسانیت تاکید نمی‌کند.

این منتقد سینما با بیان اینکه در این سریال خبری از حضور دکتر و مهندس نیست، ادامه داد: کلاً بازیگر مطیع عوامل فیلم‌نامه نویس و کارگردان است. بازیگر دیالوگ و ایده‌ای از خودش ندارد. فقط مجری خیلی خوبی است. این سریال در معرفی الگو به جامعه فاجعه است. باز رادیو و تلویزیون به دلیل اینکه برنامه‌های مختلفی دارد، از تاجر، فیلسوف و عالم هم استفاده می‌کند. ولی سریال «مهمونی» مانند پپسی می‌ماند که یک عده باخوشحالی برای همدیگر باز می‌کنند.

پایان سریال مهمونیسریال مهمونی

محمد‌صالح حجت‌الاسلامی با بیان اینکه سریال «مهمونی» با مردم شوخی‌های بدی را می‌کند، افزود: این سریال از کلیشه‌های مبتذل کف خیابانی استفاده کرده و آقای طهماسب از برنامه‌های قبلی خود خیلی فاصله گرفته است. حداقل می‌توان اینگونه فکر کرد که ایشان تا مواقعی که فکر می‌کرد مقابل دوربین تلویزیون و با مخاطبین کودک است، سعی می‌کرد کمی پاکیزه باشد.

اینستاگرام و باشگاه خبرنگاران

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس