دختر و پسر زیبای شیلا خداداد در جشن تولد ۵۰ سالگی پدرشان

تاریخ نشر :شنبه 08 اکتبر 2022 اشتراک:
بچه های شیلا خداداد اخبار گوناگون
دکتر فرزین سرکارات یکی از متبحر ترین پزشکان زیبایی است که البته به واسطه ازدواج با شیلا خداداد نام او به شدت رسانه ای شد. شیلا خداداد که برای جراحی بینی نزد دکتر رفته بود بعد از مدتی با او ازدواج کرد.

زندگی شیلا خداداد و دکتر سرکارات زندگی عاشقانه و ارامی است . خانم خداداد دو فرزند دارد و پسرش سامیار متولد ۹۲ و دخترش ساتین متولد ۹۶ هستند. بچه های شیلا خداداد بازیگر مسافری از هند را در جشن تولد ۵۰ سالگی پدرشان در پرشین وی ببینید.

بچه های شیلا خداداد

فرزین سرکارات متولد ۱۸ شهریور ۱۳۵۱ در تهران، پزشک است

فارع التحصیل رشته جراحی دهان، فک و صورت از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشد، او دیپلمات ICOI از آمریکا و همسر شیلا خداداد بازیگر می باشد.

دختر و پسر زیبای شیلا خداداد در جشن تولد 50 سالگی پدرشاندختر و پسر زیبای شیلا خداداد در جشن تولد ۵۰ سالگی پدرشان

خانواده و بورد تخصصی

فرزین در یک خانواده ۵ نفر بدنیا آمد و دو خواهر دارد سال ۱۳۸۲ در ۳۱ سالگی رتبه اول بورد تخصصی شد و سپس در بیمارستان بوعلی تهران شروع بکار کرد.

شیلا خداداد در جشن تولد 50 سالگیشیلا خداداد در جشن تولد ۵۰ سالگی همسرش

شیلا خداداد بینی خود را نزد دکتر سرکارات عمل کرد و همین موجب آشنایی او با دکتر سرکارات شد، سحر قریشی خانوم خداداد را به آقای دکتر معرفی کرده بود. دکتر فرزین سرکارات در سال ۱۳۸۹ وقتی ۳۸ ساله بود با شیلا خداداد ۳۰ ساله ازدواج کرد که ثمره آن یک فرزند پسر بنام سامیار متولد ۹۲ و دختری بنام ساتین متولد سال ۹۶ است.

دکتر سرکارات در سال ۱۳۸۷ بخش جراحی فک و صورت بیمارستان بوعلی را تاسیس کرد و حالا عضو هیات عالی کنگره جراحی دهان و فک صورت ایران است.

فرزین سرکارات حدودا از سال ۱۳۸۵ در خارج از ایران هم در زمینه عمل جراحی مشغول به کار است و به صورت پروازی می رود و عمل مربوطه را انجام می دهد و بر می گردد.

دکتر فرزین سرکارات در پاسخ به رامبد جوان درخصوص این سوال که اگر پزشک نمیشد چه رشته ای را انتخاب میکرد گفت :من شغل دیگری هم غیر از پزشکی دارم و الان ۱۶ سال است که دانشیار دانشگاه هستم و معلمی را خیلی بیشتر از طبابت دوست دارم و از ۳۱ سالگی وارد حوزه تدریس شدم و خیلی برایم لذت بخش است فعالیت در حوزه معلمی. در ادامه برنامه بازی بین رامبد جوان و فرزین سرکارات برگزار شد و عکس هایی به آقای دکتر نشان داده شد و از او خواستند عیب های صورت این چهره ها را بگوید. جناب خان هم در بخش بعدی به برنامه اضافه شد و با چهره ای جدید به استودیو آمد و از عمل جراحی بینی و تزریق ژل به لبهایش صحبت کرد.

دکتر فرزین سرکاراتدکتر فرزین سرکارات در خندوانه

دکتر فرزین سرکارات در ادامه صحبت هایش به وضعیت جراحی فک و صورت در ایران که وضعیت مناسبی دارد اشاره کرد و از عالی بودن وضعیت این رشته در ایران صحبت کرد. رامبد جوان از دکتر فرزین سرکارات درباره چیزی که بخواهد به بچه هایش یاد بدهد پرسید که گفت :من خیلی دوست دارم بچه هایم مهربانی و استقلال را یاد بگیرند و به جای استفاده از تکنولوژی کتاب خوانند و در نهایت در برنامه خندوانه قول داد که ۵ نفر از افرادی که بضاعت مالی ندارند را به صورت رایگان با پرداخت هزینه های بیمارستانی جراحی کند.

اینستاگرام ـ باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس