چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

پدر و مادر امین حیایی به همراه دو عروس و نوه بازیگرش

تاریخ نشر :دوشنبه 05 دسامبر 2022 اشتراک:
پدر و مادر امین حیایی اخبار گوناگون
در این مطلب عکسی از پدر و مادر امین حیایی بازیگر معروف کشورمان را در کنار او مشاهده می کنید

امین حیایی بازیگر معروف سینمای ایران است که دوبار ازدواج کرده و هردو زنش بازیگر بودند. همسر دوم او نیلوفر خوش خلق بازیگر معروف سینماست. پسر او نیز که از همسر اولش می باشد بازیگر است. در ادامه در پرشین وی می خواهیم عکسی از پدر و مادر امین حیایی را برای شما قرار دهیم

پدر و مادر امین حیایی

تصاویری از امین حیایی در کنار خانواده اش

پدر و مادر امین حیاییعکس پدر و مادر امین حیایی
پدر و مادر امین حیاییهمسر امین حیایی
همسر اول و پسر بازیگر معروفهمسر اول و پسر بازیگر معروف

بازیگران خانوادگی سینمای ایران را بشناسید

بهزاد فراهانی بازیگر و کارگردان تئاترهم قطعا در ورود دخترانش و البته پسرش در عرصه هنر موثر بوده است.

شقایق فراهانی

لیلی رشیدی از یک خانواده‌ هنرمند است که در واقع همگی از متخصصین کار در حوزه کودک و نوجوان هستند. خواهرزاده مرضیه برومند و دختر احترام سادات برومند و داوود رشیدی یکی از هم دوره‌های لیلا حاتمی است که اتفاقا در دوران کودکی‌شان هم باهم سابقه همکاری داشتند که البته هر دو در سبک و شیوه کارشان تغییراتی اتفاق افتاد تا مسیر خودشان را در عرصه بازیگری طی کنند. بی شک داوود رشیدی و خانواده برومند در عرصه هنر از صاحب نامان قلمداد می شوند.

شقایق فراهانی و پدرششقایق فراهانی و پدرش

لیلی رشیدی

پگاه آهنگرانی دختر منیژه حکمت است که البته پدرش نیز در این عرصه فعالیت دارد. پگاه آهنگرانی جزو بازیگران مطرح و صاحب‌نام است و اگرچه ممکن است او را بازیگری بشناسیم که از طریق خانواده‌اش به این عرصه ورود کرده اما بی‌تردید استعداد و توانمندی او در دنیای بازیگری در تجاربی که در کارنامه‌اش دارد گویای این مطلب است که این بازیگر مسیر را اشتباه نیامده است.

لیلی رشیدی و پدر و مادرشلیلی رشیدی و پدر و مادرش

باران کوثری

باران کوثری دختری از خانواده جهانگیر کوثری و رخشان بنی اعتماد که اگر بازیگر نمی شد جای شک داشت. بهرحال بنی اعتماد حتی اگر کار نکند صاحب جایگاهی رفیع در سینمای ایران است و نمی‌توان فراموش کرد این کارگردان صاحب نام سینما چه فیلم های تاثیرگذاری را برای سینمای ایران ساخته است.

اینستاگرام و دنیای اقتصاد

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس