چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

یک اتفاق عجیب برای سارا و نیکا در مرکز خرید سوئد

تاریخ نشر :دوشنبه 05 دسامبر 2022 اشتراک:
سارا و نیکا در سوئد اخبار گوناگون
در این مطلب عکسی از سارا و نیکا در سوئد را مشاهده می کنید که در یک مرکز خرید اتفاقی عجیب برایش افتاد

سارا و نیکا فرقانی دوقلوهای پرحاشیه سریال پایتخت هستند که از بچگی در خارج کشور زندگی کردند. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از سارا و نیکا در سوئد را برای شما قرار دهیم که ماجرای یک اتفاق عجیب را تعریف کردند

سارا و نیکا در سوئد

تصویری از دوقلوهای پایتخت در یک مرکز خرید در سوئد

سارا و نیکا در سوئدعکس سارا و نیکا در سوئد

شرایط اقتصادی سوئد به چه صورت است؟

کشور سوئد یکی از مرفه‌ترین و پیشرفته‌ترین کشور‌های اتحادیه اروپاست و از لحاظ معیشتی وضعیت مناسبی دارد. پایه منابع اقتصادی این کشور را چوب، سنگ آهن، انرژی آبی و جنگل تشکیل می‌دهد و به صورت کلی سوئد کشوری وابسته به صادرات تولیدات صنعتی خود می‌باشد. البته ناگفته نماند که بودجه نسبتاً بالای این کشور از درآمدهای مالیاتی تأمین می‌شود.

سوئد دارای یک اقتصاد آزاد است و امروزه صنایع فولاد، مهندسی، معدنی و خمیر کاغذ توسعه خوبی در سطح بین‌المللی در این کشور پیدا کرده‌اند و دارای قابلیت رقابت با سایر کشورها هستند. واحد پول سوئد کرون است. هر ۱۰۰ کرون سوئد تقریباً برابر با ۹٫۱۸ یورو و ۹٫۶۸ دلار آمریکا است.

سارا و نیکا در سوئددیدنی های سوئد

البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که علیرغم اقتصاد قوی سوئد، براساس تجربه و زندگی برخی از کارشناسان ما در این کشور، ارتباطات نقش مهمی در بازار کار سوئد ایفا می کند و این موضوع گاهی مهاجران را در خصوص بیزینس با مشکل مواجه می‌سازد.

هزینه تحصیل در سوئد

همچنین بد نیست بدانید که علیرغم تصور برخی مبنی بر رایگان بودن تحصیل در سوئد، از سال ۲۰۱۱ میلادی تا به امروز تحصیل در این کشور دیگر رایگان نیست و دانشجویان باید بتوانند از پس هزینه‌های خود اعم از ثبت نام، خوابگاه، خوراک و… بربیایند.

فرهنگ سوئدفرهنگ سوئد

این هزینه‌ها بسته به دانشگاه و محل سکونت دانشجو متفاوت است. حتی کسانی که در دوران تحصیل خود موفق به پیدا کردن کار می‌شوند، با درآمد آن تنها موفق به پرداخت نصف هزینه‌های زندگی خود باشند. علاوه بر هزینه‌های تحصیل و دانشگاه، میانگین هزینه‌های زندگی یک دانشجو در سوئد، حدوداًً چیزی بین ۱٫۰۰۰ تا ۱٫۵۰۰ دلار در ماه است.

اینستاگرام و یورولایف

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس