دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تصویری شگفت انگیز از پشت بام‌های طلایی در اطراف مشهد که شوکه می شوید

تاریخ نشر :دوشنبه 13 نوامبر 2023 اشتراک:
پشت بام‌های طلایی مشهد اخبار گوناگون
مشهد, یکی از کلان شهر های ماست که البته همیشه مورد توجه بوده است. این شهر علاوه بر اینکه یک شهر زیارتی است محصولات بسیار خوبی نیز دارد.

محصولاتی همچون زعفران،انواع ادویه ها و زرشک مشهر بی نظیرند و در زمین های کشاورزی این منطقه کشت می شوند. یکی از محصولات کشاورزان در مشهد مقدس الوهای خوش رنگ و ابی هستند که طعم فوق العاده ای دارند. پشت بام‌های طلایی مشهد را در پرشین وی ببینید.

پشت بام‌های طلایی مشهد

تصویری شگفت انگیز از پشت بام های طلایی شهر خرو شهرستان زبرخان در روز های پایانی برداشت آلو در پایتخت آلوی کشور

تصویری شگفت انگیز از پشت بام‌های طلایی در اطراف مشهد که شوکه می شویدتصویری شگفت انگیز از پشت بام‌های طلایی در اطراف مشهد که شوکه می شوید

پایتخت آلوی کشور

پایتخت آلوی کشورپایتخت آلوی کشور

شهر خرو دربرگیرنده محله های با نام‌های خرو علیا، خرو سفلی، شهرک، امام رضا (ع) و ساحل برج است. این شهر مکان مناسبی برای رشد و نمو درختان آلو، سیب، آلبالو، هلو، گیلاس، انگور، گردو و گلابی است و هر ساله با داشتن جاذبه‌های گردشگری چون آبشار شاه‌سو «شش آب»، آبشار رودمیان، امامزاده خلیفه سیدعلی و یادمان گذر امام رضا(ع)از شهر خرو یا چشمه علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع)، رباط شاه‌عباسی،آتشگاه،تیغ سفید،تیغ سیاه، چشمه علی و کلاته عزیز، پذیرای هزاران مسافر از سراسر کشور است. از قنات‌های شهر خرو می‌توان به رویتخت،بالاده،بازه چغندر و کاریز زلفی اشاره کرد.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس