عکس عاشقانه «رعنا آزادی ور» بازیگر زخم کاری و پدر جوانش

تاریخ نشر :شنبه 30 آوریل 2022 اشتراک:
رعنا آزادی ور و پدرش اخبار گوناگون
در این عکس رعنا آزادی ور و پدرش را در کنار هم مشاهده می کنید. این بازیگر جوان این روزها در سریال جیران حسن فتحی ایفای نقش می کند

رعنا آزادی ور بازیگر جوان سینمای ایران است که طی سال های گذشته بسیار پرکار شده و در فیلم و سریال های بسیاری بازی کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس رعنا آزادی ور و پدرش را برای شما قرار دهیم

عکس رعنا آزادی ور و پدرش

تصویری از رعنا آزادی ور در کنار پدرش

رعنا آزادی ور و پدرشعکس رعنا آزادی ور و پدرش

نقدی به سریال جیران با بازی رعنا آزادی ور

سریال «جیران» به زندگی ناصرالدین میرزا – با بازی بهرام رادان – چهارمین پادشاه قاجاری، در برهه آشنایی و ازدواجش با آشنایی‌اش با خدیجه خانم تجریشی – با بازی پریناز ایزدیار – ملقب به جیران می‌پردازد. میرزا محمد تقی خان فراهانی، ملقب به امیرکبیر به تازگی به دستور ملک جهان خانم – با بازی مریلا زارعی – مهدعلیا دربار قاجار به قتل رسیده است و ناصرالدین میرزا نیز به پیدا کردن یک همسر جدید، بیشتر از اداره کشور اهمیت می‌دهد.

رعنا آزادی ور و پدرشرعنا آزادی ور در جیران

خدیجه نیز دختر چابک و به قول ناصرالدین میرزا، سرخ زبانی است که علاقه زیادی به شکار و فعالیت‌هایی دارد که در اوایل قرن ۱۳ شمسی، فعالیت‌هایی مردانه محسوب می‌شدند. ظاهرا داستان این سریال، برداشتی خاطرات تقی دانشور، ملقب به اعلم‌السلطان و مونس‌الدوله، کنیز انیس‌الدوله است.

فیلمنامه سریال «جیران» نه تنها شاخ و برگ‌های اضافی متعددی دارد، بلکه حسن فتحی، در مقام کارگردان نیز چندان عملکرد قابل قبولی ندارد. حسن فتحی، در تبدیل فیلمنامه به تصویر، هیچ خلاقیتی از خود نشان نداده است و تنها سکانس‌های ماندگار این سریال، سکانس‌هایی هستند که به دلیل عملکرد فوق‌العاده ضعیف عوامل پشت صحنه، بار احساسی و تراژیک خود را از دست می‌دهند و تبدیل به هزل می‌شوند.

سریال جیرانسریال جیران

البته بیشتر به نظر می‌رسد که حسن فتحی چندان اهمیتی به کیفیت سریال نداده است. عدم هماهنگی صدا با تصویر که به وفور در جای جای سریال یافت می‌شوند، غیر قابل توجیه، ناشیانه و زننده هستند.

اینستاگرام و لوکتو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس