چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

سوتی حاشیه ساز «​گلوریا هاردی» و تذکر ساعد سهیلی در اکران «​فیلم روز صفر »

تاریخ نشر :شنبه 30 آوریل 2022 اشتراک:
سوتی ​گلوریا هاردی اخبار گوناگون
در این ویدئو سوتی ​گلوریا هاردی همسر ساعد سهیلی را در اکران فیلم روز صفر می بینید که با تذکر همسرش روبرو می شود

فیلم سینمایی روز صفر به کارگردانی سعید ملکان ساخته و با استقبال خوبی روبرو شد. ساعد سهیلی در این فیلم ایفای نقش می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم سوتی ​گلوریا هاردی را در مراسم اکران این فیلم ببینیم که همسرش به او تذکر داد

سوتی ​گلوریا هاردی بازیگر

در این ویدئو سوتی ​گلوریا هاردی را می بینید

ویدئویی از صحبت های حاشیه ساز گلوریا هاردی

نظر اولیه منتقدان درباره فیلم روز صفر

اولین چیزی که واکنش منتقدان را به فیلم روز صفر برانگیخت، اجرای فیلم و جنبه‌های فنی قابل‌توجه آن بود که در لحظاتی، از استانداردهای معمول سینمای ایران فراتر می‌رود.

مریم قربانی‌نیا

فیلم روز صفر، اولین فیلم سعید ملکان در مقام کارگردان، ازلحاظ ساختار و ابعاد فنی کامل و بی‌نقص است. بازی درخشان امیر جدیدی و ساعد سهیلی که پیش‌ازاین نیز توانایی‌های خود را به اثبات رسانده بودند، نقطه قوت بزرگی برای فیلم است. شاید بتوان تنها نقطه‌ضعف فیلم را نبود درام دانست و اینکه ماجرای دستگیری ریگی چیزی است که همگان از آن اطلاع دارند و فیلم به لحاظ روایت، چیزی بیشتر از اطلاعات خبری به بیننده نمی‌دهد.

سوتی ​گلوریا هاردیساعد سهیلی

علی نعیمی

به بهانه سوتی ​گلوریا هاردی در اکران روز صفر درباره این فیلم بیشتر صحبت می کنیم.

همه آن چیزی را که یک فیلم جاسوسی و سیاسی با ته‌مایه‌های جنایی می‌خواهد، دارد. یک تریلر نفسگیر و جذاب که می‌تواند هر بیننده‌ای را میخکوب کند. داستان عبدالمالک ریگی، این بار از زاویه‌ای متفاوت به تصویر کشیده شده و به نظر می‌رسد که سعید ملکان در نخستین تجربه کاری خود، گام مثبتی برداشته است.

سوتی ​گلوریا هاردیفیلم روز صفر

بهمن عبدالهی

فیلم روز صفر، یک تریلر به سبک سری فیلم‌های «ماموریت غیرممکن» است؛ اشکالی هم ندارد، چراکه سینمای ایران پر شده از آثار کمدی سخیف و آثار اجتماعی تلخ. درواقع، جای آثار حادثه‌ای خالی است و «روز صفر» می‌تواند گام خوبی برای شروع این ژانر یا دست‌کم احیای آثار حادثه‌ای باشد. فیلم، از فیلمنامه درستی بهره می‌برد و به دام شعارزدگی نمی‌افتد. ساختار خوبی دارد و با ریتم متناسب با این‌گونه از آثار، تماشاگر را تا انتها با خودش همراه می‌کند.

اینستاگرام و فیلیمو

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس