دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

رنگ سال ۲۰۲۴ توسط شرکت پنتون اعلام شد

تاریخ نشر :چهارشنبه 15 نوامبر 2023 اشتراک:
رنگ سال ۲۰۲۴ اخبار گوناگون
رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در زندگی ما دارند. برخی از ما نمی توانیم از رنگ ها به خوبی در زندگیمان استفاده کنیم و برخی البته روانشناسی رنگ ها را به خوبی می شناسیم.

رنگ تاثیر بسیار مستقیمی در روحیه افراد دارد. رنگ های شاد و تیره می توانند هر کدام تاثیر مستقیمی بر روح و روان ما داشته باشند. موسسه ای که هر سال رنگ سال اینده را معرفی می کند امسال سراغ یکی از شادترین ترکیب رنگ ها رفته است که به زودی در صنعت مد شاهد استفاده از تناژهای آن خواهیم بود. رنگ سال ۲۰۲۴ را در پرشین وی ببینید.

رنگ سال ۲۰۲۴

موسسه پنتون به صورت رسمی رنگ سال ۲۰۲۴ را اعلام کرد. رنگ سال ۲۰۲۴ به نام APRICOT CRUSH یا (زردآلوی له) نامگذاری شده است که تناژی از نارنجی، زرد، کرم و صورتی است.

در ادامه تصاویری از رنگ سال پنتون در سال ۲۰۲۴ را برای شما آماده کرده ایم تا بر روی محصولات کاربردی با این رنگ آشنا شوید.

رنگ زردآلوی له به عنوان رنگ سال ایندهرنگ APRICOT CRUSH

رنگ زردآلوی له به عنوان رنگ سال اینده

با نزدیک شدن ماه دسامبر و سال نو میلادی، دوباره زمزمه هایی درباره رنگ سال ۲۰۲۴ به گوش می رسد. همانطور که می دانید، هر ساله موسسه پنتون (Pantone) وظیفه معرفی رنگ سال جدید را دارد. این موسسه که فعالیت اصلی آن در حوزه تولید رنگ و نامگذاری رنگ های مختلف است، بیش از ۲۰ سال است که با شروع سال نو، یک رنگ خاص را به عنوان رنگ سال معرفی می کند.

رنگ زردآلوی له به عنوان رنگ سال ایندهرنگ سال اینده
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس