قابی زیبا از سعید سهیلی به همراه پسران بازیگرش سینا و ساعد

تاریخ نشر :سه‌شنبه 04 اکتبر 2022 اشتراک:
سعید سهیلی و پسرانش اخبار گوناگون
در این تصویر سعید سهیلی و پسرانش سینا و ساعد را مشاهده می کنید که هردو بازیگر هستند و فیلم های خوبی بازی کرده اند

سعید سهیلی کارگردان معروف ایرانی است که از سالها پیش در این عرصه فعالیت می کند. او دو پسر و دو دختر دارد که پسرانش هردو بازیگر هستند. ساعد سهیلی بازیگر جوانی است که فیلم های سینمایی زیادی بازی کرده است و با گلوریا هاردی ازدواج کرده است. سینا پسر دیگر اوست که چند سال پیش نام خانوادگی اش را تغییر داد و با نام سینا مهراد معروف شد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم عکسی از سعید سهیلی و پسرانش را برای شما قرار دهیم

سعید سهیلی و پسرانش

عکس سه نفره کارگردان معروف و فرزندانش

سعید سهیلی و پسرانشعکس سعید سهیلی و پسرانش

عصبانیت سعیدسهیلی از تغییر فامیلِ پسرِ بازیگرش

سعید سهیلی، پدرِ سینا مهراد، از عصبانیتش هنگامِ تغییر نامِ پسرِ بازیگرش گفت و البته تاکید کرد پس از مدتی درک کرده که او این کار را برای ورود مستقل به سینما کرده است.

سعید سهیلی، کارگردان فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۳» درباره فرزندش سینا مهراد و تغییر نام خانوادگی او در یک برنامه اینترنتی صحبت کرد.

کارگردان معروف و همسرشکارگردان معروف و همسرش

این کارگردان درباره فرزندش (سینا مهراد) و تلاش او برای بازیگر شدن توضیح داد: «سینا از بچگی آدمیست که هرچه می‌خواهد به دست می‌آورد. بچه که بود با گریه آن را به دست می‌آورد، بزرگ که شد هم همین گونه بود. گفت می‌خواهد بازیگر شود و شد، گفت می‌خواهد نقش اول شود و شد.»

سعید سهیلی و پسرانشسعید سهیلی و دخترانش

سهیلی درباره ماجرای تغییر نام خانوادگی فرزندش گفت: «روز اولی که فهمیدم سینا نام خانوادگی‌اش را تغییر داده، بسیار عصبانی شدم و خودش هم آدم زرنگی است و این موضوع را متوجه شد و حدود دو هفته مقابل چشمانم ظاهر نشد. بعد از آن مدت به این موضوع فکر کردم که نیت او چه قدر درست است. او می‌خواسته وارد سینما بشود به همین دلیل به صورت مستقل عمل کرده است و خواسته بگوید به کسی وابسته نیستم.»

اینستاگرام و خبرآنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس