آموزش جالب حروف الفبا برای بازیگران سریال نون خ

تاریخ نشر :سه‌شنبه 04 اکتبر 2022 اشتراک:
آموزش الفبا در نون خ اخبار گوناگون
در این ویدئو سکانسی زیبا از آموزش الفبا در نون خ را مشاهده می کنید. این سریال در سه فصل منتشر شد و با استقبال خوبی روبرو شد

سریال نون خ یکی از پرطرفدارترین مجموعه های دنباله دار تلویزیون ایران است که در سه فصل ساخته شده و فصل چهارمش در مرحله تولید می باشد. امروز در پرشین وی می خواهیم سکانسی از آموزش الفبا در نون خ را برای شما قرار دهیم

آموزش الفبا در نون خ

در این ویدئو سکانسی از آموزش الفبا در نون خ را مشاهده می کنید

ویدئو سکانسی بامزه ار سریال نون خ

جزئیات بیشتر درباره فصل چهارم نون خ

سعید آقاخانی تصمیم دارد فصل ۴ «نون خ» را بسازد.

شنیده می شود با انصراف سعید آقاخانی از سریال «شاخ آفریقا» حوالی شهریور ماه فصل ۴ «نون .خ» را بسازد.

سعید آقاخانی گفت: قطعا ادامه سریال نون‌خ را در فصل های بعدی خواهیم ساخت اما اگر بازخوردها خوب باشد به ما برای ادامه کار انرژی می‎دهد. به ظاهر کار کمدی است اما در باطن به اندازه کار تاریخی زمان و هزینه می‎برد.

آموزش الفبا در نون خنون خ

نون خ مجموعه تلویزیونی است که در نوروز ۱۴۰۰ از شبکه یک و شبکه تماشا و شبکه نسیم پخش که این مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی سعید آقاخانی و نویسندگی امیر وفایی تهیه شده است که فصل نخست آن در نوروز ۱۳۹۸ از شبکه یک پخش شد.

زبان بازیگران این سریال فارسی با لهجه کرمانشاهی هست، اما از ترانه‌های کردی سورانی و ترکمنی و لباس مردم مناطق کردنشین استان کردستان و آذربایجان غربی استفاده شده‌است. فصل سوم سریال «نون. خ»در سال ۱۳۹۹ ساخته شده و به یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های نوروزی ۱۴۰۰ تلویزیون ایران تبدیل شد.

آموزش الفبا در نون خبازیگر جدید نون خ

مهدی فرجی ـ تهیه‌کننده سریال «نون خ» ـ با انتشار عکسی از حسن معجونی
و حمیدرضا آذرنگ، اعلام کرد که این دو در «نون خ ۴» هم‌بازی می‌شوند.

فرجی با انتشار عکسی، از آغاز پیش تولید فصل چهارم این سریال خبر داده بود. ضمن اینکه علی صالحی ـ یکی از بازیگران سریال ـ با حضور در برنامه‌ای تلویزیونی اعلام کرد که اواخر تابستان، فیلمبرداری فصل چهار «نون خ» آغاز می‌شود.

اینستاگرام و تیتربرتر و ایسنا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس