شوکه شدن نجم الدین شریعتی از سنگ قبرش در بهشت زهرا

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 06 اکتبر 2022 اشتراک:
سنگ قبر نجم الدین شریعتی اخبار گوناگون
در این مطلب عکسی از سنگ قبر نجم الدین شریعتی مجری معروف برنامه سمت خدا را مشاهده می کنید که او منتشر کرد

نجم الدین شریعتی مجری معروف ایرانی است که سالهاست اجرای برنامه سمت خدا را بر عهده دارد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از سنگ قبر نجم الدین شریعتی را برای شما قرار دهیم که او از دیدنش شوکه شده است

عکس سنگ قبر نجم الدین شریعتی

نجم الدین شریعتی عکسی از سنگ قبرش منتشر کرد

سنگ قبر نجم الدین شریعتیسنگ قبر نجم الدین شریعتی مجری

اولین تصویر از همسر و فرزند نجم الدین شریعتی رونمایی شد

نجم الدین شریعتی مجری تلویزیون ایران متولد ۱۳۵۹ اهل مازندران است. شریعتی که بیشتر در تلویزیون فعالیت دارد، کمتر در جاهای دیگه دیده شده است.نجم الدین شریعتی زمانی که تنها ۲۲ سال سن داشت، فعالیت خود را در زمینه اجرا آغاز می کند

نجم الدین شریعتی در اولین تجربه خود برای اجرا برنامه “نیمرخ” که برای مخاطبین نوجوان و جوان تهیه شده بود، جلوی دوربین می رود و طولی نمی کشد که این برنامه مخاطب زیادی را به دست می آورد.

نجم الدین شریعتی چهار سال بعد برای اولین بار در یک برنامه با موضوع مذهبی به نام “زلال احکام” جلوی دوربین می رود و اینبار نیز همچون سری قبل خوش می درخشد و در جذب مخاطب بسیار موفق عمل می نماید.

بازگشت برنامه سمت خدا

عبدالمجید رکنی تهیه‌کننده برنامه «سمت خدا» که از شبکه سه سیما پخش می‌شود درباره بازگشت نجم‌الدین شریعتی به این برنامه بعد از دو ماه نبودن روی آنتن به خبرنگار مهر بیان کرد: آقای نجم‌الدین شریعتی از روز شنبه چهارم ربیع‌الاول به برنامه بازگشت و مجدداً اجرای این برنامه را از سر گرفت.

وی درباره اینکه با آغاز ماه ربیع‌الاول تغییری در رویکرد برنامه دارند یا خیر عنوان کرد:
تغییر خاصی در ساختار و رویکرد برنامه نداریم ما هر سال
طرح رد مظالم را در این ایام داریم و در این ماه هم همین طرح را دنبال می‌کنیم.

مجری سمت خدامجری سمت خدا

۱۵ کارشناس که با «سمت خدا» معرفی شدند

رکنی همچنین درباره اینکه چقدر به سمت تغییر کارشناسان برنامه و حضور افراد جدیدتر خواهند رفت توضیح داد: «سمت خدا» در این سال‌ها میزبان چهره‌های مختلفی بوده است کسانی که هم خودشان قابلیت داشته‌اند و به واسطه تلویزیون شهرت پیدا کردند قطعاً رسانه نمی‌تواند اینها را کنار بگذارد و یک باره سراغ چهره‌های جدید برود. در سینما و هنر هم نمی‌توان گفت به اسم جوان گرایی یا چهره‌های جدید باقی افراد و پیشکسوت‌ها را کنار بگذاریم اما می‌توان به تدریج به دیگر چهره‌ها هم میدان داد.

ایسنتاگرام و رکنا و مهر

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس