شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

اوبامابا چهره ای کبود بعد از مرگ سرآشپزش آفتابی شد

تاریخ نشر :یکشنبه 30 جولای 2023 اشتراک:
سرآشپز اوباما اخبار گوناگون
اوباما رییس جمهور پیشین ایالات متحده این روزها زیر ذره بین رسانه ها قرار گرفته است. بعد از مرگ مشکوک سراشپز افریقایی 43 ساله او و بیانیه مشترک اوباما و همسرش میشل بالاخره سیاست مدار سابق آفتابی شد.

عصر یکشنبه گذشته بعد از تماس با ۹۱۱ از عمارت اوباما، خبر مفقود شدن سراشپز افریقایی خانواده رییس حمهور سابق امریکا, تافاری کم پل گزارش داده شد. پلیس ماساچوست این گزارش را خیلی زود پیگیری کرد و یک پدل‌ بورد و یک کلاه تنها چیزی بود که همان روز کشف شد. پلیس در جستجو های بعدی خود جسد وی را در فاصله ۳۰ متری ساحل و عمق حدود ۲.۵ متری درست بیرون از ویلای اوباما کشف کرد. سرآشپز اوباما را در پرشین وی ببینید.

سرآشپز اوباما

بر اساس عکس‌هایی که دیلی میل به دست آورده، باراک و میشل اوباما به ترتیب در باشگاه گلف Vineyard و Farm Neck Country Club به طور جداگانه دیده شدند.

چهره جدید رییس جمهور پیشین امریکا بعد از مشکوک سراشپزشچهره جدید رییس جمهور پیشین امریکا بعد از مشکوک سراشپزش

باراک اوباما رئیس جمهور پیشین آمریکا چند روز پس از مرگ سرآشپز شخصی با انگشتان باندپیچی و در حالتی که اطراف چشم او کبود به نظر می‌رسید دیده شد.

این اولین حضور باراک اوباما در انظار عمومی پس از مرگ سرآشپز خود است که به گمانی زنی‌ها در فضای مجازی دامن زده است.

مرگ تافاری کمپ آشپز

تافاری کمپل، آشپز آفریقایی-آمریکایی ۴۳ ساله اوباما، در حال «پدل‌بوردینگ» غرق شده است.

تافاری کمپل آشپز آفریقایی-آمریکاییتافاری کمپل آشپز آفریقایی-آمریکایی

باراک و میشل اوباما در بیانیه‌ای با تایید این خبر، تافاری را «یکی از اعضای محبوب خانواده» توصیف کردند. آنها در کاخ سفید با تافاری آشنا شده و پس از پایان دوران ریاست جمهوری اوباما در سال ۲۰۱۷ از او خواستند تا به عنوان سرآشپز برای آنها کار کند.

خبرآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس