شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

پا برهنه راه رفتن ساشا اوباما در خیابان های لس آنجلس

تاریخ نشر :جمعه 02 ژوئن 2023 اشتراک:
ساشا اوباما اخبار گوناگون
عکس های جدید و دیدنی از پا برهنده راه رفتن ساشا اوباما دختر جوان باراک و میشل اوباما در خیابان های لس آنجلس رتماشا کنید. همچنین جزئیاتی از ترک سیگار باراک اوباما بخوانید.

ساشا اوباما به تازگی مدرک دانشگاهی اش را گرفته ولی ظاهرا در عین حال تمایل به پوشیدن کفش را هم از دست داده و یا حداقل در آخرین باری که در خیابان های لس آنجلس دیده شد، اینطور به نظر می رسید.

پا برهنه راه رفتن ساشا اوباما

دختر رئیس جمهور اسبق که اخیرا مراسم فارغ التحصیلی اش را با حضور والدینش میشل و باراک و خواهر بزرگترش مالیا جشن گرفت، به گزارش پرشین وی روز گذشته در حالیکه کفش هایش را در دست گرفته بود، پابرهنه در لس آنجلس قدم می زد.

ساشا پس از انتقالی گرفتن از دانشگاه میشیگان و نقل مکان به کالیفرنیا و زندگی با خواهرش در یک آپارتمان، ماه پیش از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی فارغ التحصیل شد.

ساشا اوباماپا برهنه راه رفتن ساشا اوباما

دختر ۲۱ ساله باراک و میشل و فارغ التحصیل رشته جامعه شناسی، این روزها در حال لذت بردن از زندگی پس از اتمام دانشگاه است. وی چندی پیش در حالی که یک سیگار روشن در دستش دیده می شد در حین رانندگی بود و این بار نیز با استایلی بسیار معمولی از پیاده روی لذت برده و پس از گردش با چندی از دوستانش دوباره به سمت اتومبیل خود راهی شد.

کوچکترین دختر میشل در این پیاده روی تی شرت خاکستری ساده ای به تن داشت که آن را با شلوار جین تیره و کیف قهوه ای که به شانه آویخته بود ست کرده بود. به جای پوشیدن کفش هایش، آن را به همراه ژاکت و سوئیچ اتومبیلش در دست گرفته و پس از پیاده روی، سوار اتومبیل شد.

دختر باراک و میشلساشا اوباما بعد پیاده روی و رفتن سمت اتومبیلش

فارغ التحصیلی دختر اوباما

اخیرا مراسم فارغ التحصیلی وی در دانشگاه محل تحصیل اش برگزار شد و والدین معروف او میشل و باراک به کالیفرنیا سفر کردند تا به گزارش پرشین وی به همراه دخترشان مالیا و جمعی از مامورین سرویس امنیتی که آنها را اسکورت می کردند، کوچکترین فرزندشان را تشویق کنند.

سیگار کشیدن  دختر میشل و باراک درحالیست که پدر او قبلا درباره تلاش خود برای ترک عادتش به سیگار صحبت کرده و حتی در قسمتی از کتاب خاطرات خود که در سال ۲۰۲۰ منتشر شده، اعتراف کرده بود گاهی اوقات هشت، نه و یا ده عدد سیگار در روز می کشد و به دنبال مکان دنجی بوده که بدون مزاحمت برای بقیه بتواند سیگار عصرگاهی اش را بکشد.

کفش های ساشا اوباماساشا و کفش هایی که به جای پوشیدن در دست گرفته است

در بخش دیگری از این کتاب دلیلش برای ترک سیگار را دختر بزرگش مالیا عنوان کرده و نوشته بود: “او [مالیا] وقتی بوی سیگار را از تنفسم متوجه شد، به من اخم کرد.” و سپس اظهار داشت برای کمک به ترک سیگار شروع به جویدن آدامس نیکوتینی کرده بود.

ماجرای ترک سیگار باراک پدر ساشا اوباما

باراک از نوجوانی عادت به سیگار کشیدن پیدا کرد ولی به همسرش میشل قول داده بود قبل اینکه در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کند، سیگار را ترک می کند. وی در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در سال ۲۰۰۹ گفته بود”به عنوان یک سیگاری سابق، من مدام با ترک سیگار مبارزه می کنم. آیا گاهی در این کار شکست می خورم؟ بله. من روزانه سیگار میکشم؟ مدام سیگار میکشم؟ نه من مقابل بچه هایم نمی کشم. این کار را مقابل خانواده ام انجام نمی دهم. و می دانید می توانم بگویم ۹۵ درصد درمان شده ام، ولی گاهی اوقات پیش می آید که دوباره به هم می ریزم.”

سیگار کشیدن دختر اوبامادیده شدن ساشا اوباما با سیگار روشن

میشل در سال ۲۰۱۱ گفته بود شوهرش سیگار را ترک کرده و بسیار به او افتخار می کند. در آن زمان تقریبا یک سال بود که باراک سیگار را ترک کرده بود.

مالیا ۲۴ ساله، دختر بزرگ این زوج نیز در گذشته سابقه کشیدن سیگار دارد. وی در آوریل سال ۲۰۲۲ با کلیفتون پاول جونیور پسر ۲۶ ساله بازیگر هالیوودی کلیفتون پاول در حین کشیدن سیگار دیده شده بود.

جشن فارغ التحصیلیفارغ التحصیلی ساشا اوباما از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس