پنج شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

مهمانی لاکچری سردار آزمون و خواننده معروف در یک رستوران لوکس دبی

تاریخ نشر :چهارشنبه 31 مه 2023 اشتراک:
سردار آزمون در دبی اخبار گوناگون
در این تصویر مهمانی لاکچری و خاص فوتبالیست معروف کشورمان سردار آزمون در دبی را مشاهده می کنید که به همراه آرمین زارعی خواننده معروف به یک رستوران رفته اند

سردار آزمون بازیکن معروف تیم ملی فوتبال ایران است که سالهاست در خارج کشور بازی می کند. او این روزها در تیم بایرلورکوزن توپ می زند و یکی از محبوب ترین لژیونرهای ایرانی محسوب می شود. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی برای شما قرار دهیم که در آن سردار آزمون در دبی با آرمین زارعی در حال تفریح است

مهمانی سردار آزمون در دبی

سردار آزمون به همراه آرمین زارعی، خواننده مشهور کشورمان ساعاتی را در دبی کنار یکدیگر سپری کردند.

با پایان یافتن رقابت‌هاب اروپایی برخی از لژیونرهای کشورمان از جمله سردار آزمون تصمیم گرفته‌اند تا نعطیلات خود را در کشورهای حاشیه خلیج فارس سپری کنند.

سردار آزمون در دبیسردار آزمون و آرمین زارعی

سردار آزمون، مهاجم ایرانی باشگاه بایر لورکوزن آلمان با انتشار تصویری از دورهمی در یک رستوران لوکس در کنار آرمین زارعی، خواننده مشهور ایرانی دنبال‌کنندگان خود را غافلگیر کرد. آرمین زارعی از خوانندگانی است که به تازگی مجوز فعالیت‌های قانونی خود را زیر نظر وزارت ارشاد دریافت کرده است.

مقصد بعدی سردار آزمون

گفتنی است هفته گذشته برخی خبرگزاری‌های خارجی مدعی شدند که این مهاجم ایرانی دوباه مورد توجه مارسی قرار گرفته و به نظر می‌رسد که حضور در این باشگاه فرانسوی محتمل‌ترین مقصد برای سردار محسوب می‌شود.

سردار آزمون در دبیسردار آزمون

خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس