شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ماندگارترین بخش جذاب سریال پایتخت با دوبله آذری

تاریخ نشر :یکشنبه 20 فوریه 2022 اشتراک:
سکانس جذاب سریال پایتخت اخبار گوناگون
در این ویدئو سکانس جذاب سریال پایتخت با دوبله آذری می بینید

سریال پایتخت یکی از پربیننده ترین سریال های تلویزیون ایران است که بازیگران بسیار خوبی در آن ایفای نقش می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از سکانس جذاب سریال پایتخت با دوبله آذری را برای شما قرار دهیم که مورد استقبال مردم آذربایجان قرار گرفته است

سکانس جذاب سریال پایتخت

بخشی از سکانس‌های به یادماندنی از سریال جذاب پایتخت به مدیریت دوبلاژ سلیمان فرضعلی اف و گویندگی ماهر میریش اف در نقش نقی معمولی که مورد استقبال گسترده مردم جمهوری آذربایجان قرار گرفته است را ببینید.

ویدئویی از سکانس جالب سریال پایتخت

آیا فصل جدید سریال پایتخت ساخته می شود؟

این روز‌ها شایعه‌های مختلفی درباره ساخت فصل جدید سریال پایتخت به گوش می‌رسد در گفتگوی زیر به بررسی این موضوع پرداخته ایم.

طبیعتا یک مجموعه تلویزیونی پر طرفدار در هر حالت می‌تواند به عنوان یکی از آثار موفق تلویزیون در جلب نظر مخاطب و افزایش مخاطبان تلویزیون موثر باشد، اما برای موفقیت سریال های پر مخاطب فاکتور‌هایی وجود دارد که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. با کارشناسان رسانه موضوع را بررسی می‌کنیم.

سکانس جذاب سریال پایتختسریال پایتخت

جبار آذین، منتقد سینما و تلویزیون، در پاسخ به این سوال که اگر شنیده‌ها از ساخت فصل هفتم سریال «پایتخت» درست باشد چه توصیه‌ای به تولید کنندگان این سریال دارید؟ گفت: واقعیت سریال‌هایی مانند «پایتخت» این است که از منظر تاریخی عمر مصرف آن‌ها تمام شده است.

در واقع اگر مجموعه‌هایی مانند «پایتخت» که به دلیل نوعی نوآوری و حرکت معنوی در فرهنگ مردم با موفقیت‌هایی در قسمت‌ها یا فصول آغازین روبه‌رو شدند، در ادامه نتوانستند به مضامین تازه، ساختار قوی‌تر و حرف‌های جدید برای گفتن دست پیدا کنند از همین‌رو در فصول بعدی، به‌طور مشخص از فصل سوم به بعد، «پایتخت» نتوانست مخاطبان انبوه فصول گذشته را با خود همراه کند.

سکانس جذاب سریال پایتخت معروفساخت سریال پایتخت

به همین دلیل سریالی مانند «پایتخت» به جای آنکه یک نوع مرکز، مرحله یا الگویی برای تولید آثار خوب مردمی شود به علت توجه بیش از اندازه به مسائل مادی و استفاده از انواع اسپانسر‌ها در جای جای سریال از اهداف نخستین فرهنگی، مردمی و ملی خود فاصله گرفت.

اینستاگرام و باشگاه خبرنگاران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس