ست لباس مادر «مهران غفوریان» با تم زرد جشن تولد پسرش

تاریخ نشر :شنبه 27 آگوست 2022 اشتراک:
ست لباس مادر مهران غفوریان اخبار گوناگون
مهران غفوریان بازیگر کمدی کشور مان متولد شهریور ماه است . او تولدش را در کنار مادر و همسر و دخترش جشن گرفت. خانواده اش امسال او را سوپرایز کردند و او این تصاویر را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

مهران غفوریان که بعد از مرگ پدرش به شدت مراقب مادرش است امسال تولدش را در کنار مادر و همسرش برگزار کرد و از تدارکاتی که انها برای سالروز میلادش تهیه دیده بودند بسیار ذوق زده شده بود. ست لباس مادر مهران غفوریان با تم زرد جشن تولد پسرش را در پرشین وی ببینید.

ست لباس مادر مهران غفوریان

ست لباس مادر «مهران غفوریان» با تم زرد جشن تولد ست لباس مادر «مهران غفوریان» با تم زرد جشن تولد پسرش

امسال تولدم سوم شهریور ۱۴۰۱

خانواده قشنگم من رو سورپرایز (غافلگیر) کردن 😀 و از اعماق قلبم شاد شدم ، شب خوبی بود چون عشقهای زندگیم ، همسرم ، دختر عشقم و مادرم در کنارم بودن و منو خیلی خوشحال کردن ♥️♥️
خداوند رو شاکرم بابت داشتن #خانواده_عشق احمدلله ،
خداوندا شکرت😍☘️🌸

#هانا_غفوریان
(بماند به یادگار و عشق)
۱۴۰۱/۶/۳
تهران

تم تولد

از اصلی ترین اقلام لازم برای برگزاری جشن تولد، تم تولد است که شامل بشقاب،‌ لیوان، کارد، چنگال و … می باشد. برای انتخاب تم تولد مناسب برای هر جشنی باید به شخصیت، جنسیت و یا سن و سال افراد حاضر در جشن و همچنین به نکات فراوان دیگر توجه کرد. یک نمونه از تم های محبوب و جذاب میان بزرگسالان، تم تولد زرد خال سفید است که به تازگی در بین کاربران جا افتاده است. چرا که زیبایی در عین سادگی در این تم تولد جای گرفته است. حتی می تواند یک تم تولد همسرانه جذاب باشد. ست لباس مادر مهران غفوریان از نمونه های جالب رعایت تم تولد بود

ست لباس مادر مهران غفوریانتولد مهران غفوریان

با توجه به علم روانشناسی رنگ ها، رنگ زرد بسیار جذاب است و حس شادابی فراوانی به شرکت کنندگان در مراسم می دهد. همچنین نظم و هماهنگی بسیار زیادی به مراسم شما می بخشد و باعث می شود دکوراسیون یک دست و منظمی داشته باشید. پس اگر می خواهید از تم تولد زرد خال سفید برای مراسمتان استفاده کنید می توانید از مدت ها قبل به فکر خرید و تدارک سایر اقلام برگزاری جشن مانند بادکنک، خوراکی های گوناگون و … به رنگ زرد یا مکمل آن باشید. کاغذافشان خالدار از وسایل شادی متناسب با این تم است.

شما می توانید از بادکنک لاتکس زرد و سفید یا رنگ های مکمل و متناسب با آبی برای تزئین دکوراسیون جشن خود استفاده کنید. علاوه بر این می توانید از بادکنک زرد خال سفید استفاده کنید. همچنین می توانید بادکنک ها را با گاز هلیوم پر کرده تا جلوه ی بسیار زیبایی به مراسم شما بدهید.

اینستاگرام ـ  سور تایم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس