جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

ست سفید لباس مه لقا باقری با دست بدون حلقه اش سوژه کاربران شد

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 13 اکتبر 2022 اشتراک:
ست لباس مه لقا باقری اخبار گوناگون
در این تصویر ست لباس مه لقا باقری بازیگر معروف را مشاهده می کنید که حلقه ای در دستش نیست و سوزه شد

مه لقا باقری بازیگر جوان و با استعداد ایرانی است که سالها پیش با جواد عزتی ازدواج کرد. مدتی است شایعه طلاق آنها منتشر شده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از ست لباس مه لقا باقری را برای شما قرار دهیم

ست لباس مه لقا باقری

سلفی مه لقا باقری با ست سفید

ست لباس مه لقا باقریست لباس مه لقا باقری بازیگر

ست کردن رنگ سفید در فصل گرما چطور است؟

سفید بهترین رنگی‌ است که می‌توانید در روزهای گرم و معتدل بپوشید. انواع لباس‌های نخی، لنین و گیپور را به رنگ سفید پیدا می‌کنید. پس خرید سختی در پیش ندارید. از مانتو و شال تا تی‌شرت، شلوار و کفش سفید در بازار پیدا می‌شود.

پیراهن لنین سفید در کنار صندل سفید حس خنکی به شما می‌بخشد. می‌توانید سر تا پا سفید بپوشید و مطمئن باشید که جذاب خواهید بود. در مهمانی‌هایی که در فضای باز برگزار می‌شوند، سراغ پیراهن مجلسی سفید بروید و آن را با کیف و کفش رنگی ست کنید.

ست لباس مه لقا باقریست سفید

به بهانه ست لباس مه لقا باقری درباره ست کردن با لباس سفید بیشتر صحبت می کنیم

شال سفید به همه‌ مانتوهای تابستانی شما می‌آید. ما که می‌گوییم حتما یکی، دو شال سفید در کمدتان داشته باشید. روسری سفید با طرح‌های شاد رنگی خیلی جذاب است.

لباس سفید با چه رنگی ست می‌شود؟

بهترین ویژگی رنگ سفید این است که با تمام رنگ‌ها می‌تواند ست شود، سفید رنگی خنثی است که می‌توانید با رنگ‌های قرمز، زرد لیمویی، سیاه یا آبی کاربنی ست کنید. اگر مینیمالیست هستید، رنگ سفید انتخاب همیشگی استایل شماست. حس سادگی و آرامش در سفید بیش از هر رنگ دیگری به اطرافیان منتقل می‌شود.

لباس سفیدلباس سفید

استایل با مانتو سفید و رنگ‌های خنثی

مانتوی سفید، شلوار خاکی، کفش عروسکی سفید و کیف حصیری، ترکیب خنک و دلربایی‌ است. همچنین می‌توانید سراغ طوسی بروید. سفید و طوسی در همه‌ فصل‌های سال جذاب هستند. همچنین می‌توانید مانتو و شال سفید را با شلوار و کفش شکلاتی بپوشید.

اینستاگرام و دلتا پیام

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس