پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

استایل جدید بهرام رادان که خیلی شبیه پارسا پیروزفر شده

تاریخ نشر :سه‌شنبه 28 نوامبر 2023 اشتراک:
شباهت بهرام رادان به پارسا اخبار گوناگون
بهرام رادان, یکی از بازیگران مطرح کشورمان است که مدتی پیش ازدواج کرد و خبر ازدواجش سر و صدای زیادی در فضای مجازی به پا کرد. همسر او بلاگر و مزون دار مشهور در فضای مجازی است.

بازیگران مرد چشم رنگی کشورمان که موفقیت زیادی در عرصه هنر داشته اند این روزها همگی به میانسالی رسیده اند. بهرام رادان بازیگر فیلم های سنتوری و شمعی در باد که تاکنون دو سیمرغ بلورین را نیز در کارنامه اش ثبت کرده است, این روزها تغییرات زیادی در چهره اش داشته است که به اعتقاد بسیاری از هنردوستان چهره او همانند پارسا پیروزفر شده است. شباهت بهرام رادان به پارسا پیروزفر  را در عکس های تازه منتشر شده اش را در پرشین وی ببینید.

شباهت بهرام رادان به پارسا پیروزفر

در شهر تهران بعنوان فرزند آخر یک خانواده شش نفری به دنیا آمده است، اصالتا از سمت پدری اهل اصفهان بوده و ۲ خواهر و ۱ برادر دارد.

استایل جدید بهرام رادان که خیلی شبیه پارسا پیروزفر شدهاستایل جدید بهرام رادان که خیلی شبیه پارسا پیروزفر شده

فارغ‌ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی است. بهرام رادان در فیلم‌ های فیلم‌سازان برجسته‌ ای همچون داریوش مهرجویی، مسعود کیمیایی، واروژ کریم‌ مسیحی و رخشان بنی‌ اعتماد بازی کرده است. بهرام رادان، در سال ۱۳۷۸ دوره بازیگری را در آموزشگاه هیوا فیلم گذراند و در همان سال برای بازی در فیلم شور عشق ساخته نادر مقدس انتخاب شد.

استایل جدید بهرام رادان

در سال ۱۳۹۱ وقتی ۳۳ ساله بود بعد از حضور در فیلم « پل چوبی» کنار بازیگرانی چون مهران مدیری ، هدیه تهرانی و مهناز افشار مدتی به کانادا رفت و دوره شش ماهه اکتینگ را گذراند.

سپس در این کشور با شیوه های حفظ دیالوگ به زبان انگلیسی در تئاتر آشنا شد و در نهایت یک فیلم مستند به نام «رویای شهرت» را کارگردانی کرد و در سال ۱۳۹۱ به کشور بازگشت.

استایل جدید بهرام راداناستایل جدید بازیگر نقش علی سنتوری
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده