جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

تیپ پاییزی و زیبای شوال سام خواننده و بازیگر ترکیه

تاریخ نشر :یکشنبه 04 دسامبر 2022 اشتراک:
شوال سام خواننده ترکی اخبار گوناگون
شوال سام در 11 نوامبر 1973 در خانواده‌ای هنرمند در استانبول متولد شد. پدر او سلیم سام موزیسین مشهور ترک و مادر او ترانه سرا و خواننده قدیمی ترکیه است. او و خواهرش هر دو از هنرمندان ترک محسوب میشوند.

شوال با قد ۱۶۵ و وزن ۶۰ کیلوگرم از چهره‌ای پر، پوستی سفید، چشمان آبی رنگ و موهای قهوه‌ای برخوردار است که از جذاب ترین هنرمندان ترک به شمار می اید. و به جز ترکیه مردم کشورهای زیادی او را می شناسند. تیپ پاییزی و زیبای شوال سام خواننده ترکی را در پرشین وی ببینید.

شوال سام خواننده ترکی

شوال سام بازیگری را در سال ۱۹۹۳ در فیلم پدر فوق‌العاده شروع کرد و در همین فیلم با نقش آفرینی بی‌نظیر خود توانست نظر بینندگان بسیاری را به سوی جلب کند. بدین صورت که شوال در سن ۲۰ سالگی در سال ۱۹۹۳ در تست بازیگری این سریال شرکت کرد و برای اولین بار برای سریال پدر فوق‌العاده مقابل دوربین رفت. پخش این سریال تقریبا حدود ۵ سال به طول انجامید و همین امر او را به شهرت زیادی رساند. پس از آن در پروژه‌های مختلف تلویزیونی و همچنین در چندین فیلم سینمایی به عنوان بازیگر نقش اصلی زن حضور پیدا کرد.

تیپ پاییزی و زیبای شوال سام خواننده و بازیگر ترکیهتیپ پاییزی و زیبای شوال سام خواننده و بازیگر ترکیه

خوانندگی:

شوال سوام از کودکی به موسیقی و خوانندگی علاقه داشت و پدر مادری موسیقیدان هم به این امر کمک شایانی کرده است.و در سال ۲۰۰۶ نخستین آلبوم خود به نام شک sek را به کمک و تشویق مادرش منتشر کرد. دومین آلبوم موسیقی خود را سال ۲۰۰۷ یکسال بعد با نام اسرار استانبول İstanbul’s Secrets با سبک hip hop منتشر کرد که علاقه مندان و طرفداران بسیاری را جذب کرد.

شوال سام خواننده ترکیخواننده ترکی

همسر،زندگی شخصی و ازدواج:

در سال ۱۹۹۳ شوال سام با بازیکن معروف فوتبال تیم  بشیکتاش به نام متین تکین ملقب به طوفان زرد ازدواج کرد و ثمره این پیوند پسری به نام امیر است. این ازدواج بعد از گذشت شش سال در سال ۱۹۹۹به جدایی ختم شد.

استایل عجیب شوال سام خواننده ترکیاستایل عجیب شوال سام خواننده ترکی

اینستاگرام ـ ژاویز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس