یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

سلفی های خنده دار هانده ارچل با خواهر زاده با مزه اش

تاریخ نشر :یکشنبه 04 دسامبر 2022 اشتراک:
خواهر زاده هانده ارچل اخبار گوناگون
هانده ارچل بازیگر عشق حرف حالیش نمیشه یکی از زیباترین بازیگران کشور ترکیه است که در صفحه اینستاگرامش بیش از 28 میلیون دنبال کننده دارد و از این نظر در کشور ترکیه در میان هنرمندان رکورد دار است.

هانده در ۲۴ نوامبر ۱۹۹۳ در باندیرما، ترکیه به دنیا آمد. پدرش کایا ارچل و مادرش آیلین ارچل هستند. مادرش در سال ۲۰۱۹ به دلیل ابتلا به سرطان درگذشت.  او یک خواهر کوچک تر به نام غمزه ارچل دارد که طراح لباس و بازیگر است. سلفی های بامزه خواهر زاده هانده ارچل و خاله اش را در پرشین وی ببینید.

خواهر زاده هانده ارچل

سلفی های خنده دار هانده ارچل با خواهر زاده با مزه اشسلفی های خنده دار هانده ارچل با خواهر زاده با مزه اش
سلفی های خاله و خواهر زاده سلفی های خاله و خواهر زاده

فیلم ها و سریال های هانده ارچل

ابتدا با بازی نقش کوتاهی در سریال چکاوک به دنیای بازیگری حرفه ای وارد شد.

از نقش‌ های مهم او می‌توان به بازی در سریال دختران آفتاب در کنار تولگا ساریتاش و بورجو اوزبرک، سریال عشق حرف حالیش نمیشه در کنار بوراک دنیز، سریال مروارید سیاه در کنار تولگاهان سایمان و حلقه در کنار سرکان چای اوغلو اشاره کرد.

خواهر زاده هانده ارچلمادر هانده ارچل

روابط عاشقانه هانده ارچل، بازیگر معروف ترکیه ای

معمولا یکی از جذاب ترین بخش های بیوگرافی بازیگران، بخش عاشقانه زندگی آنها می باشد که هانده آرچل نیز از این امر مستثنی نیست. آشنایی ارچل با اکین مرت دایماز در سال ۲۰۱۵ بسیار جنجالی شد اما بعد از دو سال از یک دیگر جدا شدند. این در حالی است که از سال ۲۰۱۸ هانده با یکی از خوانندگان مشهور در عرصه موسیقی پاپ در ترکیه به نام مورات دالکیلیج وارد رابطه شده و در حال حاضر نیز همچنان با یک دیگر می باشند. البته هانده و مورات برای مدتی از یکدیگر جدا شدند اما پس از فوت مادر ارچل، آنها بر دیگر به رابطه سابق خود باز گشتند.

اینستاگرام ـ ساعد نیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس