استوری احساسی و دلنشین سعید عزت اللهی در روز تولدش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 04 اکتبر 2022 اشتراک:
استوری سعید عزت اللهی اخبار گوناگون
در این تصویر استوری سعید عزت اللهی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران را مشاهده می کنید که در روز تولدش منتشر کرد

سعید عزت اللهی بازیکن لژیونر تیم ملی فوتبال کشورمان است که در تیم وایله توپ می زند. این بازیکن جوان روز گذشته به مناسبت تولدش استوری منتشر کرد که خیل غم انگیز بود و به حال روز مردم ایران اشاره داشت. درادامه در پرشین وی استوری سعید عزت اللهی را مشاهده می منید

استوری سعید عزت اللهی در تولدش

سعید عزت اللهی در روز تولدش

استوری سعید عزت اللهیاستوری سعید عزت اللهی فوتبالیست

صدرنشینی وایله با پاس طلایی سعید

شب گذشته سعید عزت‌اللهی با یک پاس گل تیمش را از شکست نجات داد.

شب گذشته تیم وایله بولدکلاب در حالی به مصاف ویدور رفت که این بازی از اهمیت بسیار زیادی برای این تیم قرمزپوش برخوردار بود؛ تیمی که سعید عزت‌اللهی را روی نیمکت خود داشت.

عزت‌اللهی که فصل گذشته بازیکن فیکس وایله بود، این فصل باتوجه به حضور دیرهنگام در تمرینات این تیم هنوز وارد ترکیب اصلی نشده و در بازی مقابل ویدور نیز به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد.

استوری سعید عزت اللهیپاس گل سعید عزت اللهی

نیمه اول این مسابقه با تساوی بدون گل خاتمه یافت اما سه دقیقه پس از آغاز نیمه دوم، ویدور با ضربه جاکوبسن توانست گل نخست را بزند و از میهمان پیش بیفتد.

این بازی تا دقایق پایانی با همین نتیجه دنبال می‌شد تا اینکه در دقیقه ۸۵ سعید عزت‌اللهی وارد زمین شد و دو دقیقه بعد، تیمش موفق شد روی پاس او گل تساوی را بزند.

روی یک حمله از سمت راست، عزت اللهی در داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد و پس از چرخش دیدنی و پاس به مهاجم هم‌تیمی، او را در موقعیت گلزنی قرار داد تا ریچارد پاسو گل تساوی را بزند.

لژیونر تیم ملیلژیونر تیم ملی

بازی در نهایت با همین نتیجه به پایان رسید تا وایله با درخشش ستاره ایرانی جدال صدرنشینی را با موفقیت به پایان برساند و جایگاه خود در رتبه نخست لیگ یک دانمارک را حفظ کند و ویدور نیز در جایگاه دوم باقی بماند.

این گل بهترین شروع برای عزت‌اللهی پس از اردوی تیم ملی بود و او حالا با رسیدن به مرز آمادگی، احتمالا تا جام جهانی دقایق بیشتری را در زمین حضور خواهد داشت.

اینستاگرام و ورزش سه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس