دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

ژست دوتایی سو بورجو یازقی و نامزدش اونور سعید یاران

تاریخ نشر :دوشنبه 28 نوامبر 2022 اشتراک:
سو بورجو یازقی اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از بازیگر معروف ترکیه ای سو بورجو یازقی و همسرش را در کنار هم مشاهده می کنید

بورجو یازقی بازیگر معروف ترکیه ای است که از سنین کودکی این کار را آغاز کرد. او چندی پیش با اونور سعید بازیگر ازدواج کرده است. در ادامه در پرشین وی می خواهیم تصاویری از سو بورجو یازقی و همسرش را برای شما قرار دهیم

سو بورجو یازقی و همسرش

بازیگر سینما او در ۱۵ آوریل ۲۰۰۴ (۲۷ فروردین ۱۳۸۳) در استانبول به دنیا آمد. او بازیگری را به عنوان یک بازیگر کودک از سال ۲۰۱۲ آغاز کرد. مدتی در نقش های کودک بازی کرد.

این بازیگر جوان که تاکنون در فیلم‌ ها و سریال‌ های زیادی بازی کرده است، در سال ۲۰۲۰ در سریال اتاق قرمز نقش یک دختر جوان را در شخصیت گولر و در سریال تلویزیونی برادران من در سال ۲۰۲۱ نقش آسیه را بازی کرد.

سو بورجو یازقیسو بورجو یازقی بازیگر ترک

سریال خواهر و برادران من

سریال خواهر و برادران من یک درام ترکی است و یکی از سریال های پربازدید ترکیه ای است که با کارگردانی سرکان بیرینچی و نویسندگی گول ابوس سرمچی در ژانر درام و خانوادگی ساخته شده است.

زوج بازیگرزوج بازیگر

این سریال از مشکلات و عشق چهار خواهر و برادری می گوید که سعی می کنند بر همه مشکلاتی که زندگی برای آنها ایجاد می کند غلبه کنند و با وجود همه چیز قوی می مانند و از یکدیگر انرژی و نیرو می گیرند.

این سریال حکایت ۴ خواهر برادر را برایمان بازگو می کند که پس از ، از دست دادن پدر و مادرشان در یک روز ، چه راهی را برای زندگیشان انتخاب میکنن. قدیر، عمر، آسیه و امل، چهار خواهر و برادر که بشدت بهم وابسته هستند طی ماجراهایی هم پدر و هم مادر خودشون رو از دست میدن و …

سو بورجو یازقیعکس سو بورجو یازقی و همسرش

این بازیگر زن با همکارش در سریال خواهر و برادران من اونور سعید یاران Onur Seyit Yaran
رابطه عاطفی برقرار کرده و نامزد می باشد. باید صبر کرد و دید که
آیا این رابطه به ازواج این دو ختم میشود یا خیر.

اینستاگرام و نیک صالحی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس