دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

زیباترین لباس‌های پوشیده فحریه اوجن بازیگر معروف ترکیه

تاریخ نشر :سه‌شنبه 29 نوامبر 2022 اشتراک:
فحریه اوجن بازیگر ترکیه اخبار گوناگون
بوراک اوزچویت یکی از مطرح ترین بازیگران ترکیه است که همراه با همسر بازیگرش زندگی ارام و عاشقانه ای دارند. فحریه اوجن از خوش پوش ترین و خوش رو ترین هنرمندان ترکیه است که محبوبیت او حتی خارج از مرزهای این کشور است.

زوج های هنری در همه دنیا محبوب اند و حضور آنها در کنار یکدیگر برای طرفدارانشان بسیار جذاب است. زوج هنری فاحریه اوجن و همسرش بوراک اوزچیویت محبوبیت زیادی در ترکیه دارند. انها در کنار یکدیگر و فرزندشان بسیار احساس خوشبختی می کنند. استایل های فحریه اوجن بازیگر ترکیه را در پرشین وی ببینید.

فحریه اوجن بازیگر ترکیه

فاحریه اوجن (Fahriye Evcen) بازیگر ۳۵ ساله‌ی ترک (زاده‌ی آلمان) است؛ “فاحریه” تلفظ درستِ اسم این سلبریتی است که گاها فحریه یا حتی فخریه هم سرچ می‌شود؛ حالا اگر بخواهیم از بحث نوشتار اسم فاحریه خارج شویم، باید بگوییم او جزو محبوب‌ترین سلبریتی‌های ترک است، که به همین واسطه با برندهای زیادی از جمله برند لورئال فرانسه همکاری کرده است.

زیباترین لباس‌های پوشیده فحریه اوجن بازیگر معروف ترکیهاستایل های همسر بوراک اوزچیویت

فاهریه اوجن درسال ۲۰۰۵ وارد دنیای بازیگری می شود و اولین کار حرفه ایش درسال ۲۰۰۸ شروع می شود. از نقش‌های مهم او می‌توان به بازی در سریال‌های چکاوک، برگ ریزان و سعید و شورا اشاره کرد. فحریه به زبان های ترکی، آلمانی، اسپانیایی و انگلیسی مسلط است. وی سه خواهر بزرگ تر به نام های نیسی، آیسان و دمت دارد.

ازدواج فاهریه اوجن

فاهریه اوجن در ۲۹ ژوئن ۲۰۱۷، با بازیگر و مدل معروف بوراک اوزچویت در استانبول ازدواج کرد. فرزند پسر آنها به نام کاران در ۱۳ آوریل ۲۰۱۹ متولد شد.

ازدواج فاهریه اوجنزیباترین لباس‌های پوشیده فحریه اوجن بازیگر معروف ترکیه

مصاحبه ای خواندنی با فاهریه اوجن و همسرش بوراک اوزچیویت

بوراک اوزچیویت: احتمالا باورتان نشود اولین روزی که فاهریه را دیدم به یاد ندارم. درواقع فکر می کنم او را اولین بار در فستیوال تلویزیونی دیدم.

فاهریه اوجن: نه، ما اولین بار یکدیگر را سر صحنه فیلمبرداری مجموعه« حریم سلطان» دیدیم. من برای تست دادن برای بازی در یکی از نقش های سریال آمده بودم و گروه سرگرم فیلمبرداری یکی از سکانس های فیلمی بودند که بوراک در آن بازی می کرد و من آنجا بوراک را از نزدیک دیدم و از اتفاق با هم یک احوالپرسی مختصر هم داشتیم.

فحریه اوجن بازیگر معروف ترکیهفحریه اوجن بازیگر معروف ترکیه

بوراک اوزچیویت:حالا یادم افتاد. من واقعا خنگ هستم.

فاهریه اوجن: آن روز اولین ملاقات ما بود و فکر می کنم روز خوشبختی ما از همان جا آغاز شد و درنهایت تقدیر ما را به طرف همکاری مشترک کشاند و حالا هم وارد زندگی مشترک شده ایم.

بازی های سرنوشت ما

بوراک اوزچیویت: من کلا به سرنوشت و تقدیر بسیار معتقدم و همان طور که فاهریه گفت حقیقتا اعتقاد دارم سرنوشت اینطور بود که آن ملاقات کوتاه ما بعد از چندسال به یک همکاری مشترک تبدیل شود و درنهایت به این منجر شود که ما زندگی مشترک مان را در کنار هم شروع کنیم.

فحریه اوجن بازیگر معروف ترکیهبازیگر معروف ترکیه

فاهریه اوجن: دقیقا همینطور است وگرنه به من گفته بودند که قبل از من بازیگر دیگری را برای بازی در سریال« چکاوک» درنظر گرفته بودند و به علت اینکه آن بازیگر نتوانست برنامه کاری خود را تنظیم کند، قراردادش لغو شد و با من قرارداد بستند و این دقیقا همان تقدیر و سرنوشت است.

گوش کردن به صدای قلب

فاهریه اوجن:دوست ندارم خیلی فانتزی و نامعقول فکر کنم و بگویم که ما به عشق در نگاه اول دچار شدیم برای این که اصولا” آدمی نیستم که بدون منطق و از روی هوس، تصمیمی در زندگی ام بگیرم. از اتفاق من آدمی هستم که کاملا مسایل اطراف خود و زندگی ام را تجزیه و تحلیل می کنم و بعد برای آن ها تصمیم نهایی را می گیرم. ولی در این باره باید اقرار کنم که در نگاه اول به بوراک حس عجیبی داشتم، منظورم همان نگاه اول سر فیلمبرداری« حریم سلطان» است.

بوراک:ولی برعکس فاهریه من خیلی از تصمیماتم را از روی دستورات قلبم می گیرم و انجام می دهم. در زندگی ام کارهای زیادی را بصورت دلی انجام داده ام، شاید هم از بعضی از آن ها پشیمان شده باشم ولی اصولا” خیلی به صدای قلبم گوش می دهم و در مورد فاهریه هم دقیقا همین اتفاق افتاد و هنگامی که درباره او به صدای قلبم گوش دادم، دیدم که عاشق او شده ام و نیمه گمشده خودم را پیدا کرده ام.

اینستاگرام ـ طراحان لباس

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس