پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

پست باورنکردنی منوچهر هادی برای تولد یکتا ناصر بعد جنجال های جدایی

تاریخ نشر :جمعه 03 نوامبر 2023 اشتراک:
پست باورنکردنی منوچهر هادی برای تولد یکتا ناصر بعد جنجال های جدایی اخبار گوناگون
منوچهر هادی کارگردانی است که این روزها بیشتر از او شنید ایم. از ساخت سریال های مختلف گرفته تا حاشیه های مربوط به جدایی اش از همسر هنرمندش یکتا ناصر. او اینبار با با پست تبریک تولد خبرساز شد.

منوچهر هادی که مدتی پیش از همسرش یکتا ناصر جدا شده است با همه دعواهای مجازی و اتفاقاتی که بینشان افتاده است سعی می کند روابطش را با مادر دخترش حفظ کند. او برای تولد خانم ناصر خیلی ساده یک عکس گذاشت و نوشت تولدت مبارک که واکنش های مجازی مختلفی داشت. برخی نظرشون این بود حالا که جدا شده اند دلیلی ندارد اقای کارگردان حتی در رابطه کاری هم با همسر سابق اش در ارتباط باشد و برخی هم کار او را ستودند که زمانی که دو نفر یک فرزند مشترک دارند بهتر است رابطه شان بعد از جدایی به جنجال نرسد تا کودکشان این وسط اسیب بیشتری نبیند. تبریک تولد یکتا ناصر بازیگر توسط همسر سابق اش را در پرشین وی ببینید.

تبریک تولد یکتا ناصر بازیگر توسط همسر سابق اش

یکتا ناصر بازیگر بسیار توانمندی است که در این س ال ها پیشرفت زیادی داشته است. او مادر سوفیا هادی است که این روزها با توافق گاهی کنار پدر و گاهی کنار مادرش زندگی می کند. خانم ناصر متولد آبان است و روز گذشته تولدش را به تنهایی جشن گرفت.

تولد یکتا ناصر و تبریک همسر سابق اش

منوچهر هادی نوشت :

تولدت مبارک

پست باورنکردنی منوچهر هادی برای تولد یکتا ناصر بعد جنجال های جداییپست باورنکردنی منوچهر هادی برای تولد یکتا ناصر بعد جنجال های جدایی
کارگردان دل و دخترشکارگردان دل و دخترش
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده