شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

انتخاب اولین ملکه زیبایی سایز بزرگ و چاق در سال ۲۰۲۳

تاریخ نشر :جمعه 03 نوامبر 2023 اشتراک:
ملکه زیبایی سایز بزرگ اخبار گوناگون
تصاویری از انتخاب شدن اولین ملکه زیبایی سایز بزرگ را تماشا کنید که توانست تاج ملکه زیبایی را به سر گذاشته و به زودی به نمایندگی از کشورش با رقیب هایی از کشورهای دیگر رقابت خواهد کرد.

زنی که یکی از مدافعان مثبت اندیشی درباره اندام طبیعی زنان محسوب می شود، برنده رقابت های ملکه زیبایی نپال در سال ۲۰۲۳ شد. در زیر جزئیات بیشتر از انتخاب ملکه زیبایی سایز بزرگ را می خوانید.

ملکه زیبایی سایز بزرگ

امسال یک زن ۲۲ ساله دو رگه امریکایی و نپالی به نام جین دیپیکا گارِت به نمایندگی از کشور نپال در رقابت های جهانی ملکه زیبایی شرکت خواهد کرد که به گزارش پرشین وی در ماه نوامبر در ال سالوادور برگزار خواهد شد.

گارت دانشجوی رشته پرستاری اهل کاتماندو است و برای دریافت عنوان ملکه زیبایی در کشور زادگاهش توانست ۲۰ شرکت کننده دیگر را شکست دهد. او با جذابیت خود و همچنین حمایت از موضوع سلامت روان توانست داوران را به انتخاب کردنش متقاعد کند.

ملکه زیبایی سایز بزرگجین دیپیکا گارت اهل کشور نپال

پس از برنده شدن عنوان ملکه زیبایی سایز بزرگ نپال گفت: “به عنوان یک زن غیر لاغر که دارای استانداردهای زیبایی خاصی نیستم، به نمایندگی از زنان سایز بزرگ و کسانی که با مشکلات افزایش وزن و یا هورمونی دست و پنجه نرم می کنند، اینجا هستم.”

در ادامه گفت: “من معتقدم تنها یک نوع استاندارد زیبایی وجود ندارد و هر زنی درست همانطوری که هست زیباست.”

می توان گفت برنده شدن جین دیپیکا گارت به عنوان ملکه زیبایی سایز بزرگ یکی دیگر از تغییرات قابل تامل در تاریخ ۷۲ ساله رقابت های ملکه زیبایی در دنیاست. چندی پیش نیز شاهد انتخاب ملکه زیبایی بدون آرایش در یکی دیگر از کشورها بودیم.

جین دیپیکا گارتبرنده یکی از رقابت های زیبایی در سال ۲۰۲۳

انتخاب مادر بچه دار در گواتمالا به عنوان مکله زیبایی

علاوه بر این سال گذشته سازمان رقابت های ملکه زیبایی جهان Miss Universe”” تغییر تاریخی دیگری را در قوانین خود ایجاد کرد و به زنان متاهل و مادران نیز اجازه شرکت در مسابقات سال جاری را داد. چرا که قبلا تنها زنان مجرد از سن ۱۸ تا ۲۸ سال که قبلا هرگز ازدواج نکرده و یا بچه نداشتند مورد پذیرش شرکت در مسابقات زیبایی بودند.

چندی پیش خانمی به نام میشل کوهن اهل گواتمالا که مادر دو فرزند است، به گزارش پرشین وی برای اولین بار به عنوان یک زن بچه دار برنده این رقابت ها در کشور گواتمالا شد. میشل ۲۸ ساله و شوهرش اندریاس متیو صاحب یک پسر و دختر هستند.

رقابت های زیبایی 2023جین دیپیکا ملکه زیبایی سایز بزرگ

جنجالی شدن برگزاری رقابت های زیبایی در اندونزی

با این وجود رقابت های ملکه زیبایی با همه این تغییرات، هنوز فاصله زیادی با یک رقابت مناسب دارد. از جمله امسال شرکت کنندگان در اندونزی شکایت نامه ای مربوط به بازرسی بدنی و بدون لباس شرکت کنندگان تنظیم کردند. ظاهرا عوامل این رقابت ها بازرسی بدنی را در اتاقی انجام دادند که در آن۲۰ نفر از جمله مرد حضور داشت.

رقابت های ملکه زیبایی در جاکارتا پایتخت اندونزی از ۲۹ام جولای تا ۳ام آگوست برگزار شده بود. ملکه زیبایی در پیج خود نوشت: “با توجه به چیزی که در اندونزی رخ داد، به طور واضح مشخص شد این انتخاب با استانداردها، اخلاقیات و انتظارات ما مطابقت نکرده و برخلاف چزیست که در کتابچه راهنما درباره شیوه انتخاب ذکر شده است.”

دختر زیبای نپالبرنده عنوان ملکه زیبایی سایز بزرگ

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: thenationalnews

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس