استوری خاص مهران غفوریان برای طناز طباطبایی طلای سریال یاغی

تاریخ نشر :یکشنبه 25 سپتامبر 2022 اشتراک:
طلا خانم سریال یاغی اخبار گوناگون
طناز طباطبایی بازیگری که با حضور در چند سریال وارد سینما شد و توانست پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کند و امروز با در دست داشتن سیمرغ بلورین جشنواره فجر انتخاب های بهتری را پیش رو دارد.

سریال یاغی با حضور بازیگران مطرح سینما به پایان رسید. اگر چه به نظر می رسد با استقبال فراوانی که از این سریال و ترکیب هنرمندان آن شد فصل دومی هم ساخته شود. استوری خاص مهران غفوریان برای طناز طباطبایی , طلا خانم سریال یاغی را در پرشین وی ببینید.

طلا خانم سریال یاغی

استوری خاص مهران غفوریان برای طناز طباطبایی طلای سریال یاغی

استوری خاص مهران غفوریان برای طناز طباطبایی طلای سریال یاغیاستوری خاص مهران غفوریان برای طناز طباطبایی

زوج طناز طباطبایی و پارسا پیروزفر، از همان ابتدای انتشار خبر تولید یاغی یکی از ابزارهای اصلی تبلیغاتی مجموعه به حساب می آمد و حالا که این دو شخصیت به شکل جدی وارد داستان شده اند، قطعاً کنجکاوی‌ها نسبت به دنبال کردن این سریال افزایش خواهد یافت. آنچه میتواند حضور این دو بازیگر را جذاب‌تر کند توانایی هر دو برای ایفای نقش شخصیت هایی دوگانه و بر لب تیغ است.

زوج طناز طباطبایی و پارسا پیروزفرزوج طناز طباطبایی و پارسا پیروزفر

جوری که مخاطب تا لحظه آخر متوجه نشود که با یک فرشته نجات بخش طرف شده یا سر و کارش با مافیای متصل به مراکز ثروت و قدرت بوده است. در این مسیر اگر برای این دو بازیکر، در نقش های طلا و بهمن، قصه ای درخور توجه و بدون باگ های معمول فیلمنامه های ایرانی تدارک دیده شده باشد، احتمالأ با یکی از به یادماندنی‌ترین زوج های تاریخ شبکه نمایش خانگی مواجه خواهیم شد.

طلای یاغی زن قدرتمند یا بانوی مافیا؟

سریال یاغی که داستانش برگرفته از زمان «سالتو» است، طلا به بهمن خان خیانت می کند؛ برادر بهمن نیز در این ماجرا مشارکت دارد.

در داستان رمان سالتو «سیاوش» یک پسر ۱۶ ساله و ساکن یکی از محله های جنوب تهران است که بدون داشتن هیچ امکاناتی و مربی حرفه ای یک کشتی گیر بار آمده و در مسابقه های محله شرکت می کند.

در یکی از این رقابت های محلی دو مرد غریبه به نام های «سیا» و «نادر» سر راهش سبز می شوند تا زندگیش را از این رو به آن رو کنند.

سیاوش که مدت ها منتظر چنین فرصتی بود بی خبر از آنکه چه در انتظارش است، دست رد به سینه آنها نزد.

شخصیت های سریال یاغی به دور از تصور نیست و حتی محله ای که این سریال در آن فیلمبرداری شده به نام لیانشامپو محله ای است در جنوب غرب تهران.

ماجرای لو رفتن سریال یاغی در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام دست به دست می شود که بر گرفته از کتاب سالتو است.

در این کتاب سیاوش ۱۶ ساله کشتی گیر نابغه است که سیا و نادر او را به اوج می رسانند تا در مسابقات جهانی از طریق سیاوش مواد جابجا کنند.

گفته می شود طلا و برادر بهمن مافیای مواد مخدر هستند و بهمن در جریان نیست.

اینستاگرام  ـ شما نیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس