چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

تیپ عجیب و غیر سینمایی طناز طباطبایی در پارک درب منزلشان

تاریخ نشر :دوشنبه 28 نوامبر 2022 اشتراک:
تیپ عجیب طناز طباطبایی اخبار گوناگون
بی شک طناز طباطبایی یکی از زیباترین بازیگران زن ایرانی است که بارها شاهد حضور او در فیلم ها و سریال های تلویزیونی بوده ایم. او در این سال ها خوش درخشیده است و آخرین سیمرغ بلورین زن ایرانی در دستان اوست.

طناز طباطبایی بازیگر سریال یاغی که با درخشش در این سریال محبوب تر از قبل شده است از استایل امضا شده ای برخوردار است. او امسال در جشنوراه فیلم ونیز حضور یافت و البته نتوانست با استایل خود نظر منتقدین را جلب کند. تیپ عجیب طناز طباطبایی را در پرشین وی ببینید.

تیپ عجیب طناز طباطبایی

تیپ عجیب و غیر سینمایی طناز طباطبایی در پارک درب منزلشانتیپ عجیب و غیر سینمایی طناز طباطبایی در پارک درب منزلشان

بررسی استایل طناز طباطبایی؛ الگانت و شیک

او بازیگری بی‌حاشیه و خوش‌پوش است؛ بازیگر زیبا و متین تئاتر و سینمای ایران که علاوه بر توانایی‌های خاصش در بازیگری چهره‌ی زیبا و لحن شیرین و ملیحش او را به یکی از سلبریتی‌های پرطرفدار ایرانی تبدیل کرده است. امروزه در جهان فشن برخی سلبریتی‌ها به عنوان الگوی انتخاب استایل و نوع آرایش صورت و موهایشان مطرح می‌شوند.

بررسی استایل طناز طباطبایی؛ الگانت و شیکبررسی استایل طناز طباطبایی؛ الگانت و شیک

در ایران هم می‌توانیم سلبریتی‌های خوش‌استایلی را پیدا کنیم که با انتخاب درست استایل و میکاپ‌شان می‌توانند به عنوان الگوی خوش‌پوشی برای طرفدارانشان مطرح شوند و خانم طناز طباطبایی را هم می‌توانیم یکی از همین سلبریتی‌های بسیار محبوب ایرانی بدانیم. با ما در مجله‌ی دیجی‌استایل همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر استایل طناز طباطبایی زیبا و دوست‌داشتنی سینمای ایران.

ویژگی‌های کلی استایل طناز طباطبایی

استایل الگانت معمولا انتخاب معمول طناز طباطبایی در مراسم و فوتوشوت‌هاست. او آیتم‌هایی ساده و در عین حال باکیفیت و شیک می‌پوشد و همراه با اکسسوری‌‌های چشم‌نواز وجه‌ای ظریف، زنانه و کلاسیک را به نمایش می‌گذارد.

ویژگی‌های چهره و میک‌آپ‌های طنازطباطبایی؛ ساده و دلنشین

برخی طناز طباطبایی را از لحاظ خصوصیات چهره با خانم ماریون کوتیار هنرپیشه‌ی فرانسوی مقایسه می‌کنند. او هم مانند ماریون کوتیار چهره‌ای فوتوژنیک و متناسب و در عین حال طبیعی و معصومانه دارد. پوست صاف و روشن، زیبایی معصومانه و همچنین تناسب موجود در اعضای صورت از جمله ویژگی‌های چهره‌ی خانم طباطبایی است. به خاطر داشته باشید که اجتناب از عمل های زیبایی اغراق‌‌آمیز و غیرطبیعی یکی از عواملی است که سبب شده طناز طباطبایی در سال‌های فعالیتش در سینما  همواره زیبایی طبیعی چهره‌اش را حفظ کند.

استایل طناز طباطباییاستایل طناز طباطبایی

استفاده از آیتم‌های راحت و در عین حال شیک و ظریف در استایل طناز طباطبایی

طناز طباطبایی معمولا در استایل‌هایش از آیتم‌های ساده، راحت و در عین حال شیک استفاده می‌کند. کمتر می‌توانید او را با لباس‌هایی بینید که تنگ و  دشوار هستند. مانتوهای جلو باز گشاد، شال‌های بلند و تیره و البته شلوارهای واید و گشاد جزو پر استفاده‌ترین آیتم‌ها در استایل‌های طناز طباطبایی است.

هنجارشکنی در استفاده از آیتم‌های تکراری در استایل‌های مختلف

احتمالا دیده اید که اغلب سلبریتی‌ها ترجیح می‌دهند در هر یک از استایل‌هایشان جلوی دوربین‌های خبری آیتم‌های جدیدی استفاده کنند. سنتی کلیشه‌ای که چندین سال است مورد انتقاد فعالین مد پایدار قرار گرفته چرا که این کار الگوی مصرف‌گرایی در مد را ترویج می‌دهد. اما طناز طباطبایی یکی از آن هنرمندانی است که گاهی می‌توانید او را در عکس‌های مختلفش با آیتم‌هایی تکراری ببینید؛ یک مانتو، شال و یا کفش تکراری. این ویژگی پسندیده استایل خانم طنازطباطبایی می‌تواند برای طرفدارانش ترویج‌دهنده‌ی فرهنگ مد پایدار باشد؛ فرهنگی که لازم است بیش از پیش توسط سلبریتی‌های محبوب ایران و جهان ترویج شود.

اینستاگرام ـ دیجی استایل

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس