جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

طرح سری جدید سریال «پایتخت» مشخص شد

تاریخ نشر :سه‌شنبه 05 دسامبر 2023 اشتراک:
طرح سری جدید پایتخت اخبار گوناگون
رییس سیمافیلم بیان کرد که بعد از ارائه چند طرح توسط عوامل «پایتخت» حالا به یک طرح مشترک برای تولید سریال رسیده‌اند.محسن تنابنده طراح و سرپرست نویسندگان مجموعه پایتخت بوده و فیلمنامه هر فصل از این مجموعه را با همکاری یک یا چند نویسنده نوشته‌است.

پایتخت، یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری است که در شش فصل از شبکه یک صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده‌ است. جزییاتی درباره طرح سری جدید پایتخت را در ادامه در پرشین وی می توانید مشاهده کنید .

طرح سری جدید پایتخت

مهدی نقویان رییس سیمافیلم روز گذشته ۱۲ آذر درباره ساخت نسخه سینمایی «پایتخت» و اینکه چه مذاکره‌ای برای تولید آن با عوامل این پروژه داشته‌اند، بیان کرد: حتماً هر نکته و اطلاعات جدیدی از ساخت این پروژه باشد اطلاع رسانی خواهیم کرد.

روند ساخت سریال پایتخت

وی درباره روند ساخت سریال «پایتخت» نیز توضیح داد: مذاکره‌های ما با تیم ادامه دارد و طرح‌هایی هم ارایه شده است. به هر حال ما با هر تیمی که بخواهیم همکاری کنیم، می‌گوییم طرح هایتان را بیاورید، اما حساسیت‌ها روی این اثر باعث می‌شود که فضای خبری کاذبی ایجاد کند.

طرح سری جدید پایتختبازیگران و کارگردان پایتخت

نقویان درباره مذاکره‌ها عنوان کرد: پیش از این هم گفته‌ایم که مذاکره ما با عوامل «پایتخت» به بن بست نرسیده است. طرح‌هایی رسید و بعد یک طرح مشترکی که ۲ طرف روی آن اتفاق نظر داشتند، انتخاب شد و غیر از این اتفاق جدیدی رخ نداده است. گام بعدی قرارداد بستن با عوامل است، چون «پایتخت» و همه برند‌های دیگر این مدلی است که جمع کردن بازیگر و عوامل شان سخت است و با یک نفر طرف نیستیم.

وی درباره اینکه اگر قرار است نسخه سینمایی این فیلم ساخته شود چرا به صراحت گفته نمی‌شود، عنوان کرد: درباره تمام برند‌هایی که ارزش سینمایی دارند ما هم به آن فکر می‌کنیم. حتی خارج از کار‌های مرتبط با سیمافیلم یعنی شخصیت‌های عروسکی هم مورد بحث هستند و الان در مرکز فیلمنامه نویسی و کارگروه‌های ۱۲ گانه‌ای که وجود دارد ساخت سینمایی درباره این‌ها بررسی می‌شود، چون منبع درآمد خوبی است و به نوعی احیای برند انجام می‌گیرد که درباره همه برند‌ها این اتفاق رخ می‌دهد.

نقویان در پایان بیان کرد: درباره «پایتخت» هم روی طرحی که مورد پذیرش ۲ طرف است در حال گفتگو هستیم و خدا را شکر تاکنون به بن بست نرسیده ایم.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده