چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

لحظه بیهوش شدن مجری صداوسیما حین اجرا وسط برنامه زنده !

تاریخ نشر :سه‌شنبه 05 دسامبر 2023 اشتراک:
بیهوش شدن مجری اخبار گوناگون
مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان آخرین وضعیت جسمانی مجری صدا و سیما که دچار عدم تعادل در پخش زنده یکی از برنامه‌های این شبکه شده بود را تشریح کرد.

مجری برنامۀ شب‌های هیرکان از حال رفت و این برنامه متوقف شد. روابط عمومی صداوسیمای گلستان اعلام کرده حسین‌زاده به‌دلیل افت قند بی‌هوش شده و اکنون حالش خوب است. ویدیویی از لحظه بیهوش شدن مجری صدا و سیما حین اجرای برنامه زنده را در ادامه در پرشین وی می توانید مشاهده کنید.

بیهوش شدن مجری

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان با اشاره به شایعاتی مبنی بر بیهوش شدن، غش کردن و سکته کردن این مجری توانمند، خاطرنشان کرد: هموطنان حتماً اخبار را از منابع موثق دریافت کرده و به طور جدی از پرداختن به شایعات بپرهیزید.

بیهوش شدن مجریوحید حسین‌زاده

آخرین وضعیت وحید حسین‌زاده مجری شبکه گلستان

وی در پایان با بیان اینکه «دکتر پیمان جبلی» رئیس سازمان صدا وسیما و «دکتر حسن عابدینی» معاون این سازمان در تماسی جویای احوال وی شدند، افزود: از لحظه اول در صحنه حضور داشتیم و آمادگی خود را جهت هرگونه کمک و اقدامی در این مسأله اعلام کردیم و آنچه که خواهان آن هستیم سلامتی وی و بازگشت برای ادامه فعالیت حرفه‌ای او در عرصه مجری‌گری است.

وحید حسین‌زاده مجری شبکه گلستان متولد سال ۱۳۶۸ گرگان است. وی دانش آموخته رشته علوم ارتباطات اجتماعی بوده و در سال ۱۳۹۸ با اجرای برنامه «شب‌های هیرکان» نامزد دریافت تندیس بهترین مجری تلویزیونی از جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مرکز گلستان شد.

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده