دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

جشن تولد ۱۸ سالگی پسر مارال بنی آدم که برای خودش مردی شده

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 01 دسامبر 2022 اشتراک:
تولد پسر مارال بنی آدم اخبار گوناگون
این تصاویر به مناسبت تولد پسر مارال بنی آدم بازیگر خوب کشورمان در اینستاگرام او منتشر شد که خانم بازیگر تولد پسرش را تبریک گفت

مارال بنی آدم بازیگر معروف جوان است که با بازی در سریال هم گناه به شهرت رسید. این بازیگر با اخلاق سالها پیش با علی سرابی بازیگر ازدواج کرده و دو فرزند دارد که بزرگ هستند. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از جشن تولد پسر مارال بنی آدم را برای شما قرار دهیم که ۱۸ساله شده است

جشن تولد پسر مارال بنی آدم

مارال بنی آدم با انتشار عکس های زیر نوشت:

مى شود نَفَس،مى شود جاٰن،مى شود دنیا،مى شود بهانه هر ذکر خِیر و دعا و نامیده مى شود فرزند پسرم بهانه زندگى من،مبارکمان باشى،عشق من برایم صالح و سالم خداوند نگهدارَدَت

١٨سالگى

تولد پسر مارال بنی آدمتولد پسر مارال بنی آدم بازیگر
تولد پسر مارال بنی آدمپسر مارال بنی آدم

نکاتی که مادران پسردار باید بدانند

مادرهایی که پسر دارند می دانند که یک پدر و همسر را تربیت می کنند که پیش از هر چیز باید یک انسان سالم و پرانرژی باشد. مادرها رفتارهای عجیب و غریبی را تحمل می کنند که فقط از پسرها سر می زند و البته در مورد هر پسری یک تفاوت هایی هم دارد. مادرها رازدار تغییر و رشد شخصیت پسرها هستند.

۱- غرق دیوانه بازی ها و بی صبری های او می شوید

باید با این شرایط رو به رو شوید. هیچ کاری مانند بزرگ کردن پسربچه ها برای آزمودن محدودیت های ظرفیت جسمانی شما وجود ندارد. مادران پسردار می دانند که بزرگ کردن یک پسر، ظرفیت های ذهنی و حسی آنها را تا آخرین ذره مصرف می کند. بیرون بردن پسربچه ها در مجامع عمومی مانند سازمان دهی یک سیرک بزرگ، مشکل است!

مادرانی که پسر دارندمادرانی که پسر دارند

۲- میزان مصرف غذای او، شما را شگفت زده می کند

جدای از هر گرفتاری که مادران پسردار با آن رو به رو هستند، مصرف زیاد غذای پسرها یکی از شایع ترین و معمول ترین موقعیت خاصی برای مادرهاست. هزینه های صرف شده برای تامین موادغذایی در هر ماه شگفت انگیزتر و شگفت انگیزتر می شوند؛ اما این همه غذا کجا می رود؟ شاید پسربچه ها معده اضافی دارند!

۳- احساس خستگی می کنید از اینکه دائما می شنوید «خوشحالی پسر داری؟!»

هر زمان که این جمله را می شنوید، به دو دلیل عصبانی می شوید؛ اول اینکه، واضح است که از داشتن پسر راضی و خوشحال هستید! او کودک شماست و حاضر به عوض کردن او با هیچ کس و هیچ چیز در این دنیا نیستید. دوم اینکه این سوال این امر را به ذهن می آورد که پسرها بنا به دلایلی از دخترها ارزشمندتر هستند، اما از آنجایی که شما پسر دارید، تمرکز خود را روی بهترین مادر ممکن بودن برای پسرهای خود قرار می دهید.

مادران پسردارمادران پسردار

۴- هروقت به منزل می رسد،به جای انجام تکالیف، در حال بازی است

بله! فرزندتان از کوچک ترین فرصت هم استفاده کرده تا غرق یک بازی کامپیوتری شود. تصاویر سوزان و صداهای ممتدی شلیک از هر طرف خانه دیده و شنیده می شوند و شما به این فکر می کنید که آیا روزی می رسد که بتوانید یک دقیقه را در سکوت و صلح تجربه کنید یا نه!

۵- حتی در سرویس بهداشتی و حمام هم آرامش ندارید

هروقت به سرویس بهداشتی می روید، صدای تاپ تاپ پاها را می شنوید و به مرور به آن عادت می کنید. گاهی خود را در میان این تفکرات می یابید که چه زمانی اوضاع به حالت عادی باز می گردد، پس به این فکر می کنید که آیا خود پسر بچه ها از این حالت لذت می برند یا نه و البته بعد متوجه می شوید که بله لذت می برند.

اینستاگرام و نی نی بان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس