جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

عاشقانه های سینا مهراد در جشن تولد خواهرش سارا سهیلی

تاریخ نشر :چهارشنبه 15 ژوئن 2022 اشتراک:
تولد سارا سهیلی اخبار گوناگون
این عکس به مناسبت تولد سارا سهیلی خواهر سینا مهراد در اینستاگرام او منتشر شده است. سینا مهراد پسر سعید سهیلی کارگردان است

سارا سهیلی دختر سعید سهیلی کارگردان معروف است که در زمینه مدلینگ فعالیت دارد. دو برادر و یک خواهرش در زمینه بازیگری فعالیت می کنند و معروف هستند و امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی به مناسبت تولد سارا سهیلی را برای شما قرار دهیم که سینا در اینستاگرامش منتشر کرد

عکسی برای تولد سارا سهیلی

سینا مهراد عکسی از خواهرش را منتشر کرد

تولد سارا سهیلیعکسی برای تولد سارا سهیلی

بیوگرافی سارا و صبا سهیلی

سارا سهیلی متولد ۲۵ خرداد ۱۳۶۸ در تهران می باشد. او در زمینه بازیگری، گریموری و کارگردانی فعالیت دارد. سارا سهیلی در خانواده ای هنری به دنیا آمد، پدر او سعید سهیلی( کارگردان و فیلمنامه نویس ) است و برادرانش ساعد سهیلی و سینا مهرداد، از بازیگران معروف سینما و تلویزیون می باشند و همچنین خواهرش، صبا سهیلی نیز در زمینه بازیگری فعالیت دارد.

تولد سارا سهیلیسارا سهیلی مدل

او فارغ التحصیل رشته میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی میباشد و هم زمان با تحصیل در دانشگاه، در انجمن فیلمسازان جوان، در کارگاه های گریم و کارگردانی حضور داشته است.وی فعالیت هنری اش از را نخست، به عنوان گریمور آغاز کرد و در فیلم های چهار انگشتی و ازدواج در زمان اضافی فعالیت داشت.

تولد سارا سهیلیسارا سهیلی

در زمینه بازیگری او در فیلم های چهار انگشتی، ازدواج در زمان اضافی رقم خورده است و در یفیلم گشت ارشاد به کارگردانی پدرش حضور داشت. در زمینه فیلمسازی نیز نخستین اثر در فیلم کوتاه با نام ماچ در جشنواره های بین المللی حضور یافت.

دختر سعید سهیلیدختر سعید سهیلی

بیوگرافی صبا سهیلی

صبا سهیلی ۳۰ خرداد سال ۱۳۷۰ در تهران متولد شد. او دختر کوچک سعید سهیلی کارگردان معروف سینما و تلویزیون می باشد. او یک خواهر به نام سارا دارد که به همراه دو برادرش ساعد و سینا در زمینه بازیگری فعالیت می کنند.

برادرهای او از بازیگران معروف سینما او تلویزیون هستند. او متاهل است و با بابک افشاری ازدواج کرده است و بهاره افشاری بازیگر سینما و تلویزیون نیز خواهر شوهر اوست.

اینستاگرام و مشخصات

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس