دور دور متفاوت عروس و داماد تهرانی در خیابان

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 16 ژوئن 2022 اشتراک:
عروس و داماد تهرانی اخبار گوناگون
در این ویدئو دور دور جالب عروس و داماد تهرانی را با موتور در خیابان می بینید که توجه همه مردم را به خود جلب کرده است و برای او بوق می زنند

شب عروسی یکی از به یادماندنی ترین شب های زندگی هرکسی است. یکی از رسم هایی که سالهاست رواج یافته دوردور آخر شب به همراه ماشین عروس و خانواده و دوستان آنهاست. امروز در پرشین وی می خواهیم یک دور دور متفاوت عروس و داماد تهرانی را برای شما قرار دهیم

دور دور عروس و داماد تهرانی

در این ویدئو دور دور عروس و داماد تهرانی را با موتور در خیابان می بینید

ویدئویی از موتورسواری یک زوج در شب عروسی

چگونه عروسی کم خرج بگیریم؟

یکی از زیباترین و به یادماندنی‌ترین روز در زندگی زوجین، روز ازدواج آنها است. برگزاری این مراسم به همان اندازه که زیبا است می‌تواند چالشی و پردردسر هم باشد. این‌ها به کنار، مراسم عروسی حسابی هزینه بر است. امروزه سنت‌ها و تجملات مثل یک وزنه به پای عروس و داماد متصل شده و شیرینی برگزاری مراسم عروسی را از آنها گرفته است. اما یک عروسی کم خرج می‌تواند بسیاری از نگرانی‌ها را از خانواده ها دور کند.

خرید اضافی انجام ندهید

درست است که شما در آستانه‌ شروع یک زندگی جدید هستید اما نیازی نیست همه چیز را نو کنید. مثلا اگر لباس، لوازم آرایش یا پیرایش دوران مجردی خود را دارید، از همان لوازم استفاده کنید و دوباره از نو نخرید.

 عروس و داماد تهرانیعروسی ساده

یا مثلا می‌توانید به جای خرید آینه و شمعدان سفره عقد آن را کرایه کنید یا از دوستی قرض بگیرید و در هزینه‌ها صرفه جویی کنید. همچنین نیازی نیست که حلقه‌ی گران قیمت و پر زر و زیوری بخرید. با یک حلقه ساده هم می‌توان با گرفتن یک عروسی کم خرج زندگی شیرینی را شروع کرد.

برای آرایشگاه عروس و داماد زیاد هزینه نکنید

با کمی جستجو در اینترنت می‌توانید یک آرایشگاه خوب با قیمت مناسب پیدا کنید. دنبال اسم و برند نباشید. کافی است چند نمونه کار از آرایشگر مورد نظر ببینید. همچنین اگر پوست یا موی خوبی دارید، پکیج‌های اضافی آرایشگاه را حذف کنید.

لباس عروس نخرید

شاید دوست داشته باشید که لباس عروستان منحصر به فرد باشد، اما به یاد داشته باشید این شما هستید که به لباس جلوه می‌دهید. می‌توانید لباس را بخرید اما این لباسی نیست که بعدها هم بپوشید. برای کم کردن از هزینه‌ها می‌توانید لباس عروس را کرایه کنید.

قیمت کت و شلوارهای دامادی هم حالا سر به فلک کشیده است. کت شما نیازی نیست که زیادی پر زرق و برق باشد. کت و شلواری بخرید که بعدها هم بتوانید در مراسم دیگر بپوشید.

 عروس و داماد تهرانیعروسی کم خرج

کارت عروسی ساده بگیرید

کارت دعوت عروسی شاید برای عروس و داماد تا سال‌ها ماندگار شود اما برای بقیه بعد از مراسم فقط یک کاغذ باطله است. برای برگزاری یک عروسی کم خرج می‌توانید کارت ساده و ارزان بخرید. یا اگر فرصتش را دارید خودتان کارت عروسی را درست کنید. «اینستاگرام»، «Pinterest» و «مجله عروس» منبع الهام خوبی برای این کار هستند.

سفره عقد را خودتان بچینید

به لطف اینترنت به منبع بی‌نهایتی از تصاویر دسترسی دارید. ایده بگیرید و با وسایلی ساده و کم خرج خودتان سفره عقد درست کنید.

تعداد عکس و فیلم‌ها را محدود کنید

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس