عجیب ترین تصمیم عروس وقتی داماد در مراسم عروسی ناپدید شد

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 20 مه 2021 اشتراک:
تصمیم عروس اخبار گوناگون
در این مطلب عجیب ترین تصمیم عروس را در مراسم عروسی اش می بینید

شیوع کرونا در کشور هند بسیار فاجعه بار شده و روزانه شاهد مرگ و میر هزاران نفر هستند. با این وجود هنوز برخی افراد اقدام به برگزاری مراسم های خود می کنند. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای عجیبی از یک مراسم عروسی را برای شما بازگو کنیم که تصمیم عروس پس از ناپدید شدن داماد عجیب بود

تصمیم عروس در مراسم

تصمیم جنجال برانگیز عروس پس از ناپدیدشدن داماد در جشن عروسی به سوژه رسانه ها تبدیل شد.

در حالی که با شیوع موج دوم کرونای مرگبار در هند بسیاری از جوانان این کشور از برپایی مراسم ازدواج خود منصرف و بسیاری نیز آن را به زمان مناسب دیگری موکول کرده اند با این حال برخی هنوز اقدام به برگزاری مراسم جشن عروسی خود می‌کنند. در حالی که در فصل جشن عروسی در هند به سر می‌بریم، اخبار ماجرا‌های عجیب و باورنکردنی نیز هرزگاهی به گوش می‌رسد.

تصمیم عروستصمیم عروس هندی

یکی از اتفاقات عجیبی که به تازگی در «ماهاراجپور»، شهری در ایالت اوتار
پرادش رخ داد نمونه این ماجرا‌های عجیب است. در این اتفاق باورنکردنی
که در یک جشن عروسی رخ داد، عروس جوان پس از ناپدیدشدن
داماد در جشن عروسی با یکی از اقوام خودش ازدواج کرد.

ماجرای ناپدید شدن داماد در مراسم عروسی

بنا به گزارش IANS دو خانواده عروس و داماد پس از انجام مراسم تبادل حلقه‌های گل بین عروس و داماد، آماده انجام مراسم اصلی می‌شدند که متوجه شدند داماد ناپدید شده است. پس از مدتی جستجو خانواده عروس متوجه شدند که داماد ناپدید نشده بلکه در واقع از جشن عروسی فرار کرده است. پس از این اتفاق دو خانواده با موافقت عروس با هم توافق کردند که موقتا یکی از اقوام عروس در جای داماد قرار گرفته و مراسم تا پایان ادامه یابد.

تصمیم عروس در مراسمتصمیم عروس در مراسم

با این حال پس از پایان مراسم، خانواده عروس در اداره پلیس شکایتی را بر علیه داماد و خانواده اش مطرح کردند. بازرس «شش نارین پاندی»، در این باره گفت: «ما شکایاتی را از هر دو خانواده عروس و داماد دریافت کرده ایم. در حالی که خانواده عروس به دنبال برخورد مناسب بر علیه داماد و خانواده اش هستند، «دلهامپ» پدر داماد از پلیس برای پیداکردن پسر مفقود شده اش کمک خواسته است.

گفتنی است؛ تحقیقات پلیس محلی هند در این باره ادمه دارد.

باشگاه خبرنگاران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس