شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تیپ عجیب نفیسه روشن در رستورانی با تجهیزات متفاوت و لاکچری

تاریخ نشر :سه‌شنبه 01 نوامبر 2022 اشتراک:
تیپ عجیب نفیسه روشن اخبار گوناگون
نفیسه روشن, بازیگر ایرانی که چند سالیست از بازیگران پرحاشیه سینما شناخته می شود. او که در سریال های مناسبتی و مذهبی بازی می کرد و با این سریال ها مشهور شد این روزها روند انتخاب هایش بسیار متفاوت شده است.

نفیسه روشن از آن دسته دخترانی است که به شدت به سفر و طبیعت علاقه مند است. تصاویر صفحه شخصی اش نشان می دهد که از انجام کارهای هیجان انگیز ابایی ندارد و ترس برای او کاملا بی معناست. او استایل های شاد و البته متفاوتی را دنبال می کند که برگرفته از روحیه پرهیجان اوست. تیپ عجیب نفیسه روشن را در پرشین وی ببینید.

تیپ عجیب نفیسه روشن

نفیسه روشن تصویری عجیب را از خود با یک تیپ عروسی در یک رستوران در قم به اشتراک گذاشت. بازیگر مطرح و سرشناس ایرانی در اینستاگرامش عکسی عجیب را از خود با تیپی که مخصوص مراسم های خصوصی است در یک رستوران به اشتراک گذاشت.

تیپ عروسیتیپ عروسی نفیسه روشن

نفیسه روشن با انتشار این تصویری نوست:

جالبه…

خیلی از کشورهااا رفتممم

ولی یکی از جذاب ترین
باحال ترین

قشنگ ترین

رستوران های دنیا رو

توی شهر قم دیدم

برای خودمم جالببببب بودااااا

ورزش های هیجان انگیز بازیگر ایرانیورزش های هیجان انگیز بازیگر ایرانی

اظهار نظر جنجالی نفیسه روشن در مورد بازیگران زن سینما

بخشی از مصاحبه نفیسه روشن مربوط به عمل زیبایی : تاکنون جراحی زیبایی روی صورتم نداشتم در حالی که خیلی‌ها می‌گویند چرا بینی‌ات را عمل نمی‌کنی و یا چرا صورتت را نمی‌کشی؟در این خصوص لازم است واضح بگویم که من از کودکی از آمپول می‌ترسیدم و همیشه فضای بیمارستان و بوی الکل آزارم می‌داد و می‌دهد؛ ضمن اینکه هیچ اعتقادی هم به این مسائل ندارم چرا که همیشه آن چیزی که خدا به انسان‌ها می‌بخشد قطعا زیباترین حالت است.

وی ادامه داد: اگر عمل جراحی زیبایی در جهت درمان و بهتر شدن باشد خیلی هم خوب است اما اگر بدون دلیل این اقدام انجام شود بنده شخصا این اقدام را نمی‌پسندم.

این بازیگر تلویزیون همچنین در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا چهره‌های عروسکی این روزهای برخی‌ بازیگران، انگیزه را برای جراحی زیبایی در شما به وجود نمی‌آورد؟ خاطرنشان کرد: اصلا به هیچ عنوان اینطور نیست؛ من اعتقادم این است و خیلی هم سفت و سخت پای اعتقاداتم ایستاده‌ام.

هرچه چهره، طبیعی‌تر باشد در قالب هر نقشی می‌تواند ظاهر شود و وارد هر کاراکتری بشود اما وقتی گونه‌ی برجسته، لبان عمل کرده و بینی عمل کرده باشد، مقوله به گونه‌ای دیگر دیده می‌شود.متاسفانه این اتفاق در حرفه ما خیلی زیاد شده است.

تیپ عجیب نفیسه روشناستایل نفیسه روشن

وی در ادامه درباره اینکه با موجی که درخصوص چهره‌های عروسکی در سینما و تلویزیون راه افتاده است، فکر می‌کنید شما و امثال شما کم‌کارتر می‌شوید؟ اینگونه پاسخ داد: اصلا این طور نیست؛ چرا که فکر می‌کنم محدودیت‌هایی هست که نمی‌توانم اسم بیاورم.

به عنوان مثال بازیگرانی که اندام نسبتا تپل‌تر و صورت بامزه‌ای دارند، زمانی که مقابل دوربین می‌روند، به ویژه وقتی کار طنز انجام می‌دهند مردم با همان قیافه آنها را دوست دارند و همین خصوصیت باعث می‌شود در بازی‌هایشان بدرخشند.

اینستاگرام ـ وقت صبح

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس