دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

تیپ اسپورت شیک سانیا سالاری بازیگر گیسو در کافه

تاریخ نشر :دوشنبه 28 نوامبر 2022 اشتراک:
تیپ سانیا سالاری اخبار گوناگون
در این تصویر تیپ سانیا سالاری بازیگر جوان کشورمان را در یک کافه مشاهده می کنید که استایل اسپورت زده است

سانیا سالاری بازیگر جوان ایرانی است که در فیلم و سریال هایی بازی کرده است. از مهمترین آن ها دلدادگان و گیسو بود که در آنها خوش درخشید. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از جدیدترین تیپ سانیا سالاری را برای شما قرار دهیم که در یک کافه حضور پیدا کرده است

تیپ سانیا سالاری در کافه

عکس جدید سانیا سالاری در کافه

تیپ سانیا سالاریتیپ سانیا سالاری در کافه

چند مورد از مهمترین آداب کافی شاپ که باید رعایت کنید

رعایت آداب کافی شاپ برای هر فرد ضروری است. زیرا می تواند فضای مناسبی ایجاد کند که علاوه بر خود حال دیگران نیز از دیدن این برخورد ها خوب شود. البته این آداب زیاد هستند که ما به مهمترین موارد آن پرداختیم .

#۱ در هنگام سفارش خود به باریستا توجه کنید.

سعی کنید به باریستا خود توجه کنید تا او بداند که کار مهمی را در قبال شما انجام می دهد. همچنین این امر باعث می شود تا بهترین نوشیدنی را در اختیار شما قرار دهد. در برخی مواقع به علت شلوغی کافه ها ، ممکن است آنها فراموش کنند که سفارش شما را به موقع تحویل دهند و نوشیدنی گرم شما سرد شود. وقتی این اتفاق می افتد، شما باریستاها را سرزنش می کنید و روز آنها و خودتان را خراب می کنید.

تیپ سانیا سالاریتیپ مناسب کافه

#۲ صبور باشید.

هنگامی که نوشیدنی را سفارش می دهید، به اندازه کافی صبور باشید. شاید تهیه سفارش نوشیدنی شما به زمان بیشتری نیاز داشته باشد و یا باریستا مجبور شده به آشپزخانه برود و ماده خاصی مانند نوع شیر مورد نظر شما را تهیه کند. برخلاف آنچه که ممکن است به نظر برسد، در پشت پیشخوان چیزهای زیادی در حال انجام است و مواقعی نیز وجود دارد که ساده ترین سفارشات هم، زودتر از بقیه آماده نمی شوند.

#۳صندلی ها را گره نزنید.

اینکه برخی افراد در مکان های شلوغ با کمترین صندلی موجود، کیف یا کیف لپ تاپ خود را روی صندلی خالی بگذارند، کاری بسیار زشت و حتی بی توجه ای به دیگران قلمداد می شود. در عوض کیف خود را پشت صندلی که روی آن نشسته اید یا روی زمین قرار دهید. همیشه سعی کنید اگر تنها هستید، به یک میز کوچکتر بروید یا درهم ریختگی را به حداقل برسانید تا دیگران نیز بتوانند آنجا در کنار شما بنشینند.

اصول مهم در کافی شاپاصول مهم در کافی شاپ

#۴ با سیم خود مزاحم مردم نباشید.

اگر لازم است لپ تاپ یا تلفن خود را شارژ کنید، در یک محل نزدیک به پریز برق بنشینید تا بتوانید شارژر خود را به آن پریز وصل کنید که در غیر این صورت، سیم شارژر شما برای دیگران مزاحمت ایجاد خواهد کرد. این که شارژر شما دارای یک سیم طولانی است، به این معنی نیست که می توانید آن را به هر نقطه ای که افراد از آنجا عبور می کنند، وصل کنید.

#۵ سر و صدا ایجاد نکنید.

اگر می خواهید به موسیقی گوش دهید یا برخی از فیلم های اینستاگرام را تماشا کنید، سعی کنید یک هدفون به همراه خود داشته باشید. تصور کنید که وقتی هر فردی در کافه بخواهد به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهد، چقدر آلودگی صوتی ایجاد می شود.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس