چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

ویکتوریا لاماس مدل و بازیگر نامزد خیلی جوان لئوناردو دی‌کاپریو

تاریخ نشر :سه‌شنبه 27 دسامبر 2022 اشتراک:
ویکتوریا لاماس اخبار گوناگون
ستاره فیلم تایتانیک و مرد مجرد هالیوود که شایعه شده بود با جی جی حدید سوپر مدل وارد رابطه ای عاشقانه شده است. بازیگر برنده اسکار همچنان با دختران زیر 25 سال قرار می گذارد و بعد از انکه انها وارد بیست و پنج سالگی شدند از انها جدا میشود.

لئوناردو دی کاپریو، وسواسی در مورد سن شرکای زندگی خود دارد. به محض اینکه زنی که با او در ارتباط است به سن ۲۵ سالگی می رسد، از او جدا می شود. این اتفاق در مورد کامیلا مورونه نیز افتاد که در ۱۶ ژوئن امسال ۲۵ ساله شد و این زوج در ماه آگوست از هم جدا شدند. ویکتوریا لاماس بازیگر جوانی است که به نظر می رسد دی‌کاپریو با او وارد رابطه شده است.

ویکتوریا لاماس

آیا لئوناردو دیکاپریو ۴۸ ساله باز هم نامزد جدیدی دارد؟ شایعات درباره نامزدی این بازیگر با سوپرمدل مشهور جی‌‌جی حدید اشتباه بودند، دیکاپریو که حالا در هالییود شهرت بدی برای قرار گذاشتن با دخترانی بسیار کوچک‌تر از خود دارد،بر طبق شایعات با شریک جدیدش دیده شد.

پس از پایان رابطه ۴ ساله این بازیگر مشهور با مدل آمریکایی-آرژانتینی کامیلا مورران ۲۵ ساله شایعاتی مبنی بر نامزدی او با سوپرمدل ‌جی‌جی حدید پخش شده بود. یولاندا حدید مادر این سوپرمدل ۲۷ ساله این اخبار را تایید کرده بود.

این حال به نظر می‌رسد لئو رابطه دیگری را آغاز کرده باشد. ویکتوریا لاماس دختر بازیگر لورنزو لاماس ۲۳ ساله است. او دو سال پس از به نمایش درآمدن فیلم تایتانیک به بازی دیکاپریو و کیت وینسلت در سال ۱۹۹۷ به دنیا آمده است. این زوج برای چندمین بار درحالی که از رستورانی در هالییود بیرون می‌آمدند دیده شدند. آن‌ها جدا از هم از رستوران خارج اما سوار یک ماشین شدند.

نامزد خیلی جوان لئوناردو دی‌کاپریونامزد خیلی جوان لئوناردو دی‌کاپریو

در عکس‌های منتشر شده این زوج هر دو در لباس‌های روزمره مشکی دیده می‌شوند. زنجیر جواهر نشان لئو تیپ ساده او را از خسته‌کنندگی نجات داد.

لئوناردو دیکاپریو و ویکتوریا لامز

منبعی نزدیک به این زوج رابطه آن‌ها را تکذیب کرده است. گفته شده است که آن‌ها در یک شام دست جمعی حضور داشتند.

لئوناردو دیکاپریو و ویکتوریا لامزلئوناردو دیکاپریو و ویکتوریا لامز

جی‌جی حدید و لئوناردو دیکاپریو برای آخرین بار در ماه سپتامبر با یکدیگر دیده شدند.

جی‌جی حدید و لئوناردو دیکاپریوجی‌جی حدید و لئوناردو دیکاپریو

جی‌جی اولین دختر بالای ۲۵ سال است که لئو با او قرار گذاشته است. جی‌جی مادر یک دختر ۲ ساله است.

اما ویکتوریا لاماس کیست؟

ویکتوریا در ۲۴ آوریل ۱۹۹۹ متولد شد؛ دو سال بعد از اکران فیلم معروف لئو یعنی تایتانیک. او دختر لورنزو لاماس (Lorenzo Lamas) بازیگر و شاونا سند (Shauna Sand) مدل است.

ویکتوریا لاماسویکتوریا لاماس

این زن جوان جذاب، مدل هم هست و در اینستاگرام بیش از ۲۷ هزار دنبال کننده دارد؛ جایی که علاوه بر عکس‌های حرفه‌ای اش، سبک خاص خود را با سلفی ها و عکس‌هایی از لباس‌‌های روزانه‌اش به اشتراک می‌گذارد.
علایق ویکتوریا بسیار گسترده است. زیرا او به عکاسی و هنر نیز علاقه دارد و خودش نیز هنرمند است. او آثار هنری اکریلیک و جوهر خارق العاده‌ای ازجمله تصاویر انتزاعی از افراد را خلق می‌کند و اغلب روند طراحی کارهای خود را در اینستاگرام به نمایش می‌گذارد.

وقت صبح ـ بهار نیوز

گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس