سرویس طلای مورد علاقه زنان و دختران قطری

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 24 نوامبر 2022 اشتراک:
زنان قطری اخبار گوناگون
در این ویدئو طلای مورد علاقه زنان قطری را مشاهده می کنید که در بیشتر طلافروشی های این کشور پشت ویترین دیده می شود

قطر این روزها میزبان میلیون ها تماشاگر فوتبال از نقاط مختلف جهان است که با نژادهای مختلف برای تماشای بازی تیم مورد علاقه شان به آنجا سفر کرده اند. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از طلافروشی های قطر را برای شما قرار دهیم که در آن طلای مورد علاقه زنان قطری را مشاهده می کنید

طلای مورد علاقه زنان قطری

سلیقه زنان قطری در استفاده از طلا را می‌توان از پشت ویترین‌های طلافروشی شناخت. ویدئویی را که می‌بینید نمونه سرویس‌های طلای زنان در قطر را نشان می‌دهد.

 ویدئویی از طلافروشی های قطری ها

قوانین قطر برای حضور زنان در جام جهانی

قوانین قطری‌ها شرایط را برای هواداران در جام‌جهانی ۲۰۲۲ سخت کرده است. اگر هواداران خانم بخش‌های از بدن خود را در قطر نپوشانند، با جریمه و یا زندان روبرو خواهند شد.

جام جهانی نزدیک است و هواداران سر از پا نمی‌شناسند، اما قوانین قطری شرایط را برای خیلی از هواداران سخت کرده است. به ویژه خانم‌هایی که از کشورهای اروپایی و آمریکایی به قطر می‌روند با چالش‌های سختی روبرو خواهند شد. فیفا در وبسایت خود نوشت که هواداران می‌توانند هرچه می‌خواهند بپوشند اما باید به قوانین کشور میزبان احترام بگذارند و بدن خود را بپوشانند.

زنان قطریزنان در جام جهانی

طبق قوانین حقوقی قطر زنان باید مراقب پوشش خود باشند وگرنه با جریمه و یا حتی زندانی شدن روبرو می‌شوند.

از زنان غیرقطری انتظار نمی‌رود که از قوانین سفت و سخت این کشور مسلمان پیروی کرده و عبا (لباس مشکی بلند سنتی) بپوشند، اما باید قسمت میانی بدن (شکم) و شانه خود را بپوشانند، و دامن و پیراهن‌هایشان هم باید زانوهایشان را بپوشاند.

جام جهانیجام جهانی

مردان هم اگر پیراهن از تن دربیاورند با جریمه و زندان روبرو خواهند شد، و پوشیدن تاپ‌های بدون آستین و یا لباسهایی با شعار توهین‌آمیز هم مجاز نیست.

همشهری آنلاین و برترین ها

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس