پاسخ وزیر ارشاد درباره سرنوشت سلبریتی‌های بازداشت شده

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 24 نوامبر 2022 اشتراک:
سلبریتی‌ های بازداشت شده اخبار گوناگون
در این ویدئو توضیحات وزیر ارشاد را درباره سرنوشت سلبریتی‌ های بازداشت شده در اعتراضات اخیر را مشاهده می کنید

در پی اعتراضات اخیر مردمی از حدود ۲ماه پیش تاکنون چهره های مشهور زیادی با آنها همراه شده و حمایت خود را اعلام کردند. تعدادی از این چهره ها که در ایران حضور داشتند بلافاصله دستگیر شدند و اطلاعی از وضعیت آنها در دسترس نیست. در ادامه در پرشین وی می خواهیم درباره سرنوشت سلبریتی‌ های بازداشت شده از زبان وزیر ارشاد ببینیم

سرنوشت سلبریتی‌ های بازداشت شده

محمد مهدی اسماعیلی وزیر ارشاد گفت: در مورد افرادی که در حوزه کار حرفه ای دچار مشکل می شوند وظیفه داریم از آنان حمایت کنیم. وظیفه خودمان می دانیم که از اهالی فرهنگ و رسانه حمایت کنیم. مرتب با نهادهای امنیتی و قضایی جلساتی داریم تا به کسانی که دچار مشکل شدند کمک کنیم.

ویدئویی از صحبت های وزیر ارشاد

واکنش وزیر ارشاد به بازداشت هنرمندان

وزیر ارشاد اسلامی با اشاره به بازداشت جمعی از هنرمندان در اتفاقات اخیر گفت: وظیفه خود می‌دانیم که از اهالی فرهنگ و رسانه حمایت کنیم. با نهادهای امنیتی جلسه داریم تا به افراد کمک کنیم. دستگاه‌های امنیتی و قضایی هم همکاری‌های خوبی داشتند.

اظهارات محمدمهدی اسماعیلی درباره‌ی این موضوع را می‌خوانید:

سلبریتی‌ های بازداشت شدهواکنش وزیر ارشاد

«بنای‌مان این است با گفتگو و شفاف‌سازی اجازه ندهیم کار به جایی برسد که موجب نگرانی شود. از آن‌هایی که به لحاظ حرفه‌ای دچار مشکل می‌شوند، دفاع و حمایت می‌کنیم.

همچنین برای افرادی که از اصحاب فرهنگ و هنر در اغتشاشات اخیر اتفاقاتی افتاده است، وظیفه خود می‌دانیم که از اهالی فرهنگ و رسانه حمایت کنیم. با نهادهای امنیتی جلسه داریم تا به افراد کمک کنیم. دستگاه‌های امنیتی و قضایی هم همکاری‌های خوبی داشتند.

سیاست دولت مردمی گسترش دیپلماسی فرهنگی و هنری است. در یک سال گذشته ارتباطات فرهنگی‌مان را افزایش دادیم.

در همه کشورهای هدف از جمله کشورهای منطقه و جهان اسلام و آفریقایی این موضوع را دنبال می‌کنیم»

همشهری آنلاین و انصاف

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس