جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

با هوش مصنوعی «زندگی پس از زندگی» را ببینید / از این ویدیو شوکه می شوید

تاریخ نشر :دوشنبه 05 ژوئن 2023 اشتراک:
مجری معروف اخبار گوناگون
ویدیویی جالب از هوش مصنوعی در زندگی پس از زندگی را مشاهده کنید و کاربرد هوش مصنوعی در جهان امروزی را بخوانید.

با هوش مصنوعی در دنیای امروزی می توان کارهای عجیب و غیر قابل باور انجام داد. جالب است بدانید که به وسیله هوش مصنوعی می توان یک وسیله غیر واقعی را به صورت واقعی جلوه داد. عباس موزون نیز در برنامه شبکه چهار در این باره صحبت کرد. در قسمت زیر ویدیویی جالب از هوش مصنوعی در زندگی پس از زندگی را قرار داده ایم. برای مشاهده این ویدیو در پرشین وی همراه ما باشید.

زندگی پس از زندگی

عاقل باشیم؛ هوش مصنوعی در راه است. یکی از ساده ترین کارکردهای هوش مصنوعی دیپ فیک است. به وسیله ی دیپ فیک یا جعل عمیق میتوان تصاویر غیرواقعی را به صورت واقعی جلوه داد و جعل و منتشر کرد. یعنی می‌توان تصاویر و صداهایی ساخت که نشان می‌دهد فردی مشهور یا غیرمشهور رفتار و گفتاری داشته (که البته خلاف واقع و کذب است).

ویدیویی از روایت عباس موزون مجری معروف از هوش مصنوعی را ببینید:

یعنی به سادگی میشود به دیگران تهمت های بسیار قوی و باورکردنی وارد کرد. یا حتی میشود پدیده هایی همچون سیل و زلزله و جنگ و انفجار و … را ساخت و در آن حادثه جمعیت ها و یا مشاهیری را حاضر نشان داد و منتشر کرد، در حالی که چنان صحنه و حادثه ای وجود نداشته. یا خیلی چیزهای دیگر…. که با خواندن این مطلب به عنوان ایده به ذهن شما بیناضمیران هم می‌رسد. اجرای عباس موزن در زندگی پس از زندگی

کاربرد هوش مصنوعی در جهان امروزی

اینک در آغاز دورانی هستیم که میشود انسانها را به سادگی علیه هم شوراند و کشتارها و آسیب های عظیم در سرتاسر جهان به راه انداخت. با هوش مصنوعی میشود احساسات جمعیت های بزرگ را برانگیخت یا جریحه دار و یا تاثر و غمگین و یا حتی موجودات غیرانسانی (جماد،گیاه،حیوان…) را علیه انسان تجهیز و به کارگیری کرد. بشریت در آغاز توفانهای عظیمی است که باعث میشود بتوان هر بیگناه یا هر بیگناهانی را در هرجای این سیاره ی خاکی مورد تهمت و خشم و میلیونها انسان قرار داد.

زندگی پس از زندگیعباس موزون مجری زندگی پس از زندگی

بنده و شما اما یادمان هست که به دنیا آمده ایم تا عاقل باشیم. می‌بایست در فرآیند “دریافت داده های محیطی” از امروز تا پایان عمر، وجود موجودی به نام هوش مصنوعی را از یاد نبریم. و البته هوش مصنوعی هم مانند بسیاری اختراعات بشر کارکردی دوگانه دارد. هم میشود کاربری سومند از آن داشت و هم کارکرد زیان آور. رفیقان! عزیزان! عاقل باشیم نه فقط باهوش. عباس موزون- دانشجوی دکتری مدیریت رسانه-خرداد ۱۴۰۲

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس