سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

قتل جوان ۳۲ ساله در یک ماجرای ناموسی / تصاویر هولناک اسیدپاشی به مرد جوان

تاریخ نشر :سه‌شنبه 02 آوریل 2024 اشتراک:
اسیدپاشی به مرد جوان مشهدی حوادث روز
مرد جوانی که ادعا می کند به خاطر ارتباط پنهانی همسرش با مردی به کمک پدرزن معتادش روی جوان مغازه دار اسیدپاشی کرده است و این جوان مشهدی بر اثر عوارض ناشی از اسیدپاشی در بیمارستان جانش را از دست داد.

در پی یک ماجرای ناموسی مردی جوان در مشهد به طرز دلخراشی مرود حمله اسیدی قرار گرفت و بعد مدتی که در بیمارستان بود جانش را از دست داد. در ادامه ماجرای اسیدپاشی به مرد جوان مشهدی را در پرشین وی مشاهده کنید.

اسیدپاشی به مرد جوان مشهدی

مردی که در ماجرای اسیدپاشی به یک جوان و قتل وی دستگیر شده بود، مدعی شد مقتول با همسرش ارتباط پنهانی داشته، اما او قاتل نیست.

دقایق اولیه بامداد روز بیست و ششم اسفند سال گذشته جوان موتورسواری در ابتدای خیابان بهمن ۴ منطقه خواجه ربیع توقف کرد و در همین حال ترک‌ نشین موتورسیکلت پیاده شد و در حالی که ظرف پلاستیکی حاوی اسید را در دست داشت، وارد فروشگاه خدمات رایانه‌‎ای شد و ناگهان اسیدها را بر پیکر متصدی فروشگاه پاشید که پشت میز روی صندلی نشسته بود.

لحظاتی بعد مرد اسیدپاش ترک موتورسیکلت پرید و به همراه همدستش از صحنه حادثه گریخت.

ماجرای ناموسی در قتل هولناک در مشهد

طولی نکشید که اهالی محل و کسبه متوجه ماجرای اسیدپاشی شدند و بدین ترتیب جوان ۳۲ ساله به مرکز درمانی انتقال یافت اما تلاش کادر درمانی برای نجات «جواد-ق» به نتیجه نرسید و او در آخرین روز سال گذشته بر اثر عوارض ناشی از اسیدپاشی در حالی جان سپرد که گروه تجسسی نیروهای کلانتری خواجه ربیع مشهد با هدایت مستقیم سرهنگ روح ا… شجاعی (رئیس کلانتری) راکب موتورسیکلت را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

اسیدپاشی به مرد جوان مشهدیلطظه اسیدپاشی به مرد جوان مشهدی

در پی مرگ متصدی خدمات رایانه‌‎ای و عرضه محصولات فرهنگی، این پرونده رنگ جنایی گرفت و تحقیقات گسترده‌ای برای ریشه‌یابی این جنایت با دستور ویژه قاضی دکتر صادق صفری (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) آغاز شد.

«احمد-ع» (متهم دستگیرشده) در بازجویی‌ها اعتراف کرد: از مدتی قبل به رفت و آمدها و ارتباط همسرم با جوان مغازه‌ دار سوءظن داشتم و احتمال می‌ دادم روابطی خیانت‌ آلود بین آنها وجود دارد.

جزئیات اسیدپاشی به مرد جوان مشهدی

به همین خاطر چند بار با متصدی فروشگاه مذکور درگیر شدم و در نهایت موضوع را با پدرزنم که یک خلافکار سابقه‌ دار و معتاد کارتن‌ خواب است در میان گذاشتم و او را ترغیب کردم انتقام بگیرد.

دستگیریدستگیری قاتل بی رحم

وی ادامه داد: روز حادثه هم او را سوار موتورسیکلت کردم و در حالی که ظرف حاوی اسید را در دست داشت به مقابل فروشگاه وی در بولوار بهمن بردم. پدرزنم به داخل فروشگاه رفت و اسیدها را روی سر و صورت «جواد-ق» پاشید. بعد هم او را با موتورسیکلت از آنجا فراری دادم و خودم به خانه بازگشتم که توسط عوامل انتظامی کلانتری خواجه ربیع دستگیر شدم.

تحقیقات بیشتر با راهنمایی و دستور محرمانه قاضی دکتر صفری برای دستگیری متهم به قتل فراری ادامه دارد.

روزنامه خراسان

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس