پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

قتل مرد جوان جلوی چشمان زنش در کرج / پایان ۷ سال زندگی زیرزمینی قاتل

تاریخ نشر :یکشنبه 31 مارس 2024 اشتراک:
قتل مرد جوان در کرج حوادث روز
سال 95 در جریان یک درگیری خونین در یکی از محله های کرج مردی توسط کارگرش به قتل رسید و اکنون بعد از سال ها این قاتل بی رحم که صاحبکارش را به خاطر اختلاف مالی به قتل رسانده بود دستگیر شده و ابراز ندامت می کند.

در جریان یک اختلاف مالی کارگری با صاحب کار خودش جنایتی هولناک رقم خورد و مرد بیچاره در مقابل چشمان همسرش به قتل رسید و قاتل متواری شد و اکنون بعد از ۷ سال دستگیر شده است. در ادامه جزئیات قتل مرد جوان در کرج را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل مرد جوان در کرج

کارگر جوان که در جریان اختلاف مالی صاحب کارش را در خانه اش به قتل رسانده ومتواری شده بود پس از ۷ سال زندگی مخفیانه سرانجام در زاهدان شناسایی و دستگیر شد.

رسیدگی به این  پرونده از سال ۹۵ با قتل مرد جوانی مقابل چشمان همسرش  در یکی از محله های کرج شروع شد.

زن جوان درباره ی این حادثه به کارآگاهان گفت: در جریان درگیری همسرش با کارگرش وارد اتاق پذیرایی شدم ناگهان کارگر با چاقویی که در دست داشت ضربه هایی به همسرم زد و بعد با حمله به من و ضربه ای که به بازویم زد دریک چشم بر هم زدن از خانه فرار کرد.

همسرم غرق در خون بود و بعد از رساندن به بیمارستان خبر مرگ او را به من دادند . کارگر متواری خیلی زود تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

جنایت کارگر جوان و دستگیری در زاهدان

سرانجام با گذشت ۷سال از وقوع این جنایت خونین رد متهم در یکی از روستاهای زاهدان گرفته شد و با تلاش کارآگاهان جنایی استان البرز این متهم فراری دستگیری و اداره پلیس آگاهی استان البرز منتقل شد.

قتل مرد جوان در کرجدستگیری قاتل در زاهدان

متهم پس از بازجویی و اعتراف به جنایتی که مرتکب شده بود درباره ی انگیزه جنایتش مدعی شد: پس از پروژه ای که با صاحب کارم در یکی از شهرهای شمالی داشتم با او به کرج آمدم از او پول خواستم اما او گفت که پولی ندارد و فقط می تواند هزینه رفت و آمد مرا به خانه ام بدهد بر سراین موضوع جرو بحث کردیم

قتل مرد جوان در کرج جلوی چشم زنش

نمی‌دانم چه شد که با چاقویی که همراه بود ضربه ای به او زدم که بعد همسر او وارد شد و برای فرار ضربه ای به بازوی او زدم و فرار کردم دراین مدت کابوس مرگ به دنبالم بود من قبول دارم که مرتکب قتل شدم اما هرگز از قبل نقشه قتل او را نداشتم به خاطر گرفتن حقوقم با مقتول درگیر شدم. ای کاش، هیچ وقت جاقو نداشتم.

بنا بر این گزارش، پسر جوان پس از دستگیری برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان دایره جنایی پلیس آگاهی کرج قرار گرفته است.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس