جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

شوکه شدن دختر جوان بعد جراحی زیبایی بینی با اتفاقی عجیب

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 08 جولای 2021 اشتراک:
بعد جراحی زیبایی بینی حوادث روز
در این مطلب اتفاق شوکه کننده ای که بعد جراحی زیبایی بینی برای دختر جوان افتاد را می بینید

انجام عمل های زیبایی در سراسر جهان امری مرسوم و متداول است و بیشتر زنان به این سمت و سو کشیده می شوند. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای یک دختر جوان را برای شما قرار دهیم که بعد جراحی زیبایی بینی متوجه یک اتفاق شوکه کننده شد. با ما همراه باشید

شوک بعد جراحی زیبایی بینی

زن جوان به امید زیباتر شدن بینی اش رضایت نامه ی جراحی پلاستیک را امضا کرد. بعد از عمل همه چیز خوب بود تا اینکه او در آینه متوجه چیز عجیبی شد.

ماجرا‌های عجیب و غریب در دنیا کم نیستند و دسترسی به فضای مجازی ما را در هرجای دنیا که باشیم یک زن چینی بعد عمل بینی متوجه تغییر در گوشش شد.شکایت او از بیمارستان این ماجرا را رسانه‌ای کرده است.یک زن ۳۱ ساله چینی که اخیراً در بیمارستانی در “چنگدو” تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار گرفته بود، با دیدن ناپدید شدن تکه‌ای از غضروف گوشش شوکه شد و به پزشک جراح زیبایی بینی اش مراجعه کرد.

بعد جراحی زیبایی بینیاتفاق شوکه کننده بعد جراحی زیبایی بینی

این زن که نامش “ژائو” است، اوایل سپتامبر در بیمارستان Angel Wing در چنگدو برای بار دوم عمل زیبایی بینی انجام داد و روز بعد جراحی با خوشحالی به خانه رفت، اما چند روز بعد وقتی برطبق عادت هر روزش مقابل آینه در حال بررسی بینی جدیدش بود متوجه شد که تغییری در گوشش رخ داده، دقیق‌تر که نگاه کرد متوجه شد بخشی از غضروف گوشش نیست و به قول خودش ناپدید شده و به جای آن یک ردیف نخ بخیه ظاهر شده است.او که به شدت عصبانی بود برای شکایت از وضعیت به بیمارستان مراجعه کرد و بحث او با پرسنل به حدی رسید که حراست مجبور به دخالت شدند، اما در نهایت ” ژائو ” به نتیجه نرسید.

ماجرای ناپدید شدن گوش زن جوان پس از عمل بینی

” ژائو ” در مصاحبه‌ی خود گفت:پنج سال پیش جراحی پلاستیک بینی انجام داده بودم،
اما به دلیل نارضایتی از نتیجه‌ی آن تصمیم به تکرار این عمل گرفتم. همه چیز
خوب پیش رفت و بعد از جراحی از همه چیز راضی بودم، اما چهار روز بعد از
عمل وقتی مقابل آینه بودم متوجه شدم که بخشی از گوشم نیست.

بعد جراحی زیبایی بینیاتفاق عجیب بعد جراحی زیبایی بینی

به بیمارستان مراجعه کردم، اما پاسخ درستی نگرفتم، دستیار جراح بینی ام گفت که خودم در برگه‌ای که به عنوان رضایت نامه پیش از عمل امضا کرده بودم این مورد را پذیرفته ام که برای جراحی زیبایی بینی اگر نیاز شد از غضروف گوشم استفاده کنند در صورتیکه من از این مورد هیچ اطلاعی نداشتم. وقتی برگه‌ای را که امضا کرده بودم دیدم متوجه شدم که همه چیز درست است و من بدون مطالعه‌ی دقیق رضایتنامه‌ای را امضا کرده بودم که در آن خودم اجازه‌ی برداشتن بخشی از غضروف گوشم را به جراح میدادم برای همین حق هیچ شکایتی را ندارم.

این خانم چینی پیش از اطلاع از این بند از رضایتنامه از بیمارستان و جراح خود
شکایت کرده و طلب پرداخت خسارت کرده بود، اما بعد از اطلاع از جزئیات رضایت
نامه‌ای که پیش از عمل بینی امضا کرده بود متوجه شد که شکایت او فایده‌ای نخواهد داشت.

تابناک جوان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس