چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

عکس دیده ‌نشده از قربانی جنایت اهواز در کنار همسر و پسرش

تاریخ نشر :چهارشنبه 09 فوریه 2022 اشتراک:
عکس غزل و همسرش حوادث روز
در این عکس غزل و همسرش را در کنار هم مشاهده می کنید

غزل دختر ۱۷ساله اهوازی که به جرم خیانت به همسرش در خیابان دادگاهی شد و همانجا حکمش صادر شده و اجرا شد. همه این موارد توسط همسر وحشی اش صورت گرفت. در ادامه در پرشین وی می خواهیم عکس غزل و همسرش رادر کنار هم برای شما قرار دهیم

عکس غزل و همسرش

عکس دیده نشده از غزل حیدرنوا (دختر مقتول اهوازی) و همسرش منتشر شده است.

عکس غزل و همسرشعکس غزل و همسرش در کنار هم

جزئیات قتل غزل از زبان پدرش را ببینید

در همین رابطه با پدر غزل گفتگو کرده که بخشی از آن را می‌خوانید:

* ما روز پنج شنبه از ترکیه به تهران رسیدیم اما وقتی رسیدیم حراست فرودگاه به ما گیر داد که چرا غزل پاسپورت ندارد در حالی که پلیس اینترپل برگه‌ای جهت خروج غزل از کشور ترکیه با ما داده بود با این حال مجبور شدیم برای بازجویی در دادگاه در تهران معطل شویم.

* پس از تایید ورود قانونی غزل به ایران از ترمینال سوار اتوبوس شدیم و جمعه شب به اهواز رسیدیم، همان موقع پدر سجاد پیشنهاد داد غزل را دست فلان مامور که مورد اعتماد ما بود بدهیم و به خانه برگردیم اما من مخالفتم کردم و گفتم غزل را با خودم به خانه می‌برم تا مادرش را ببیند و شنبه غزل را تحویل کلانتری بدهیم.

عکس غزل و همسرشدستگیری قاتل غزل

جزئیات قتل غزل

به بهانه عکس غزل و همسرش درباره قتل او بیشتر صحبت میکنیم. همان روز بعد از صرف نهار از خانه بیرون زدم، بعد از رفتن ما پدر سجاد با عجله خانه ما آمده و از غزل خواسته به سرعت سوار ماشین شود تا به کلانتری بروند که در میان راه سجاد جلوی ماشین را می‌گیرد و آن اتفاق می‌افتد و غزل کشته می‌شود.

من دخترم را بعد از چند ماه دیده بودم او را بغل کردم و بوسیدم سرزنشش کردم که چرا اینکار را کرده و از غزل خواستم به زندگی خودش برگردد غزل هم هیچ مخالفتی نکرد و به اشتباه خودش اعتراف کرد.

* جریان ترکیه آمدنش را که سوال کردم غزل تعریف کرد: شبی که خانه را ترک کردم من را در تهران تحویل سه نفر دادند که ایرانی بودند که دو نفر آن‌ها من را مورد اذیت و آزار قرار دادند او گفت یک شب در تهران مانده و بعد از مرز خوی خارج شده است.

* بعد از این حادثه مادرش از شدت ناراحتی هیچ حرفی نزده و مریض است.

* من رضایت نمی‌دهم، خیلی ناراحت هستم و از سجاد شکایت کردم.

فارس

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس