پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱

مرگ زن جوان ۳۵ ساله هنگام عمل لاغری

تاریخ نشر :یکشنبه 25 دسامبر 2022 اشتراک:
عمل لاغری حوادث روز
در این مطلب ماجرای یک اتفاق غم انگیز را برای شما قرار می دهیم که در آن زن جوان که برای عمل لاغری به یک کلینیک زیبایی مراجعه کرده بود هنگام ساکشن فوت شد . خانواده زن جوان به پلیس شکایت کردند و موضوع به اداره جرایم پزشکی رجوع داده شد

عمل لاغری یکی از عمل های رایج این روزها در جهان است که با شیوع چاقی در بین مردم این عمل طرفداران بیشتری پیدا کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای مرگ یک زن جوان هنگام عمل لاغری را برای شما قرار دهیم

مرگ هنگام عمل لاغری

زن جوان برای لاغری به یک کلینیک رفت اما موقع انجام عمل لاغری ساکشن جانش را از دست داد.

زن جوان زمانی که برای عمل لاغری ساکشن به کلینیک زیبایی مراجعه کرد، نمی‌دانست با پای خود به سمت مرگ می‌رود.

چند روز قبل خبر مرگ زن ۳۵ ساله‌ای به بازپرس محمد وهابی اعلام شد.

بدنبال اعلام خبر، بازپرس جنایی دستور تحقیقات صادر کرد و در بررسی‌های صورت گرفته، همسر زن جوان گفت: همسرم اضافه وزن داشت و تصمیم گرفته بود که وزنش را کم کند. رژیم‌های مختلف گرفت اما بی فایده بود. تا اینکه یکی از دوستان همسرم به او پیشنهاد عمل ساکشن داد و در نهایت پس از کلی جست و جو در اینستاگرام، کلینیکی را پیدا کرد و برای عمل به آنجا رفت.

عمل لاغریمرگ هنگام عمل لاغری

به ما گفتند عمل دو ساعت طول می‌کشد اما ۵ ساعت طول کشید و درنهایت هم خبر دادند که همسرم هنگام عمل فوت کرده است. حالا هم من از کادر درمان کلینیک شکایت دارم.

باتوجه به شکایت خانواده زن جوان پرونده برای رسیدگی به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای جرایم جنایی به دادسرای جرایم پزشکی ارجاع شد.

تفاوت و تشابه لیپوساکشن و جراحی لاغری

جراحی لاغری بر خلاف لیپوساکشن خاصیت درمانی داشته و بر وزن بدن تاثیر می گذارد و فرم یا شکل بدن را تغییر نمی دهد. از طرف دیگر لیپوساکشن نوعی جراحی زیبایی بوده و جنبه درمانی ندارد. مهمترین مزیت لیپوساکشن این است که می تواند بدون تاثیرگذاری بر دیگر نقاط بدن، روی قسمت هایی که چربی بیشتری دارند کار کند.

لیپوساکشن و جراحی لاغری هر دو نیازمند آمادگی، بیهوشی و گذراندن دوره نقاهت می باشند. هر دو دارای جای زخم در نواحی برش هستند و برای بهبود نیاز به چند روز مرخصی از کار و فعالیت های روزانه دارند.

عمل لاغریعمل لاغری و ساکشن

رژیم غذایی بعد از لیپوساکشن

پس از جراحی لاغری، رژیم غذایی تغییر می کند و به مایعات محدود خواهد شد و کم کم به سمت غذاهای جامد پیش می رود. بیمار نسبت به مقدار غذایی که باید در هر وعده بخورد آگاه می شود تا معده وی گشاد نشده و به نتایج جراحی آسیبی وارد نشود. بیماران می توانند پس از جراحی لاغری در گروه های حمایتی کاهش وزن که اعضای دیگر نیز مانند آنها زیر تیغ جراحی رفته اند، عضو شوند.

برای بیمارانی که لیپوساکشن انجام می دهند، حفظ وزن به دست آمده از لیپوساکشن و دائمی کردن وزن جدید به عهده خودشان خواهد بود. بیماران ممکن است تا حدود ۴ هفته پس از جراحی تورم و التهاب داشته باشند. با این وجود، عدم تغییر رژیم غذایی و ورزش نکردن می تواند منجر به ظاهر شدن چربی در مناطق جدیدی از بدن شود.

ایران و دکنر عنبرا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس