پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱

رعب و وحشت ۲ پسر نوجوان در ولنجک به سبک فیلم‌های هالیوودی

تاریخ نشر :یکشنبه 25 دسامبر 2022 اشتراک:
رعب و وحشت در ولنجک حوادث روز
چند شب پیش چند نوجوان تهرانی که حالت عادی نداشتند با رانندگی خطرناک در خیابان ها و اسلحه کشی باعث ایجاد رعب و وحشت در ولنجک شدند که خیلی زود توسط ماموران پلیس دستگیر و راهی اداره پلیس شدند تا مورد بازجویی قرار بگیرند

پنجشنبه شب گذشته دو خودروی پژو در منطقه ولنجک تهران با سرعت عجیب و انجام کارهای خطرناک باعث ایجاد وحشت در بین مردم شدند. سرنشینان ماشین ها هنگام رانندگی اقدام به تیراندازی نیز نمودند. در پرشین وی صحبت های عاملان ایجاد رعب و وحشت در ولنجک را مشاهده می کنید

ایجاد رعب و وحشت در ولنجک

سرنشینان دو خودروی پژو ۲۰۶ که با اسلحه قلابی و حرکات پرخطر و نمایشی باعث ایجاد رعب و وحشت در منطقه ولنجک تهران شده بودند از سوی پلیس دستگیر شدند.

شامگاه پنجشنبه عابران و خودروهای عبوری در منطقه ولنجک دو خودروی پژو ۲۰۶ را دیدند که با سرعت سرسام آوری در حرکت بودند و با سبقت‌های خطرناک و حرکات نمایشی و غیر متعارف و کشیدن ترمز دستی هنگام حرکت، امنیت خودروهای دیگر و عابران را به خطر انداخته بودند.

سرنشینان دو خودروی پژو ۲۰۶ که پسرانی ۱۷ ، ۱۸ ساله بودند، همچنین با بیرون آمدن از پنجره خودرو در حالی که اسلحه کلاش و کلت کمری در دست داشتند همدیگر را هدف قرار می دادند و همانند صحنه‌های تعقیب و گریز فیلم‌های هالیوودی به دنبال یکدیگر در حرکت بودند.

رعب و وحشت در ولنجکرعب و وحشت در ولنجک با اسلحه کمری

رهگذران و راننده‌های عبوری که از دیدن این صحنه‌ها دچار ترس و وحشت شده بودند با پلیس تماس گرفته و لحظاتی بعد مأموران کلانتری ۱۶۳ ولنجک راهی محل شده و ۶ پسر جوان را بازداشت کردند.

اعترافات پسران خلافکار

در تحقیقات اولیه یکی از پسرها گفت: در یک دورهمی دوستانه بودیم و فیلمی هالیوودی می‌دیدیم، در فیلم نشان می‌داد دو خودرو با هم کورس گذاشته‌اند و سرنشینان یکی از این دو خودرو به سمت سرنشینان خودروی دیگر تیراندازی می‌کنند.

رعب و وحشت در ولنجکرانندگی خطرناک

با دیدن فیلم هیجان زیادی به ما دست داد و تصمیم گرفتیم همان کاری که
در فیلم انجام دادند را به واقعیت تبدیل کنیم. بعد به یک مغازه اسباب بازی فروشی رفتیم
و دو اسلحه پلاستیکی خریدیم و سوار بر خودروها راهی خیابان‌های شمال تهران شدیم.
داشتیم تفریح می کردیم که پلیس ما را دستگیر کرد.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در این باره گفت
که بعد از دستگیری سرنشینان دو خودرو همراه پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

اعتمادآنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس