یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

قتل آتشین ۷ مرد خارجی در کینه سوزناک پسر ۱۸ ساله در جنوب تهران

تاریخ نشر :سه‌شنبه 26 سپتامبر 2023 اشتراک:
آتش‌ سوزی مرگبار در تهران حوادث روز
در پی یک آتش سوزی هولناک در جنوب تهران مشخص شده که این حادثه اتفاقی نبوده و همه چیز عمدی بوده و جوانی 18 ساله در پی یک کینه قدیمی این جنایت هولناک و آتشین را مرتکب شده است.

در پی یک اتش سوزی هولناک در جنوب پایتخت تا کنون هفت نفر جان خود را از دست داده اند و کینه قدیمی یک مرد جوان جنایتی آتشین را رقم زده است. در ادامه جزئیات تلخ آتش‌ سوزی مرگبار در تهران را در پرشین وی مشاهده کنید.

آتش‌ سوزی مرگبار در تهران

تعداد قربانیان آتش‌سوزی مرگبار یک خانه در تهران با گذشت دو روز از این ماجرا به ۷ نفر رسید.

ساعت ۷ صبح شنبه اول مهرماه، گزارش آتش‌سوزی یک خانه در جنوب تهران که محل زندگی چند کارگر افغانستانی بود به بازپرس محمدمهدی براعه اعلام شد. با گزارش این خبر تحقیقات آغاز شد و بررسی‌ها نشان می‌ داد محل حادثه خانه‌ای قدیمی و دو طبقه است که از سوی یکی از ساکنان خانه با بنزین آتش زده شده است.

مردان افغانستانی که در میان شعله‌های آتش گرفتار شده بودند با تلاش امدادگران آتش‌ نشانی بیرون کشیده شدند و شعله‌ های آتش خاموش شد، اما پس از انتقال مصدومان به بیمارستان دو نفر از آنها جان باختند.

جنایت هولناک مرد کینه ای

مرد آتش‌ افروز پس از دستگیری در تحقیقات به حریق عمدی اعتراف کرد و گفت: در افغانستان ارتشی بودم و از آنجا که برادرم برای کار به ایران آمده بود، من هم یک سال قبل به ایران آمدم. ابتدا کارگر ساختمان بودم و بعد به اغذیه‌ فروشی آمدم و مشغول به کار شدم. من در خانه‌ای زندگی می‌ کردم که ۱۵ افغانستانی هم ساکنان آن بودند.

آتش‌ سوزی مرگبار در تهرانآتش‌ سوزی در جنوب تهران

او ادامه داد: کارگرهای زیادی به خانه قدیمی رفت و آمد می‌ کردند اما ۹ نفر در طبقه دوم و ۶ نفر در طبقه اول ساکن بودند. یک هفته قبل، یک سری از دوستانم با کارگران طبقه بالا درگیری داشتند و آنها با من دعوا کردند و کینه‌ شان را به دل گرفتم.

سرانجام آتش‌ سوزی مرگبار در تهران

همان موقع یک ظرف بنزین ۴ لیتری از پمپ‌ بنزین تهیه کردم و کنار راهروی طبقه دوم گذاشتم. روز حادثه از در بالا رفتم و بنزین را ریختم. قصد من کشتن نبود و فقط می‌ خواستم آنها را اذیت کنم، فکر نمی‌ کردم باعث چنین حادثه‌ ای شوم.

این در حالی است که پس از حادثه آتش‌سوزی، آمار قربانیان به ۷ نفر رسید. متهم ۱۸ ساله نیز به اتهام قتل ۷ هم‌ ولایتی‌ اش با قرار بازداشت موقت به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس